vyberte rok
Hranovnicaokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
38.96%
Peter Chudík Smer-SD
18.40%
Pavol Gašper NEKA
15.95%
Ján Garaj NEKA
7.06%
Jozef Mihalčin ĽSNS
7.06%
František Bednár NAJ
3.37%
Miroslav Škvarek SNS
2.76%
Andrej Gmitter NEKA
2.45%
Eduard Markovič NEKA
2.15%
František Oľha Šanca
0.92%
Jozef Šváč NP
0.61%
Milan Šteiner SZS
0.31%

Volebná účasť

16,18
%
2017 1. kolo
13,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,18%
2013 1. kolo 13,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Sabo, SOĽ
153 hlasov
2
Vladimír Ondruš, SMER-SD
100 hlasov
3
Martin Lajoš, SMER-SD
70 hlasov
4
Michal Sýkora, NEKA
58 hlasov
5
Igor Wzoš, NEKA
53 hlasov
6
Ondrej Kavka, NEKA
52 hlasov
7
Alena Madzinová, DS
45 hlasov
8
Jozef Janiga, NEKA
43 hlasov
9
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
10
Peter Brenišin, NEKA
42 hlasov
11
Juraj Bondra, SMER-SD
40 hlasov
12
Slavomír Kopáč, NEKA
40 hlasov
13
Radoslav Ščuka, NP
38 hlasov
14
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
15
Štefan Pčola, NEKA
36 hlasov
16
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
17
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
32 hlasov
18
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
19
Milan Baran, SMER-SD
31 hlasov
20
Dušan Nebus, SMER-SD
31 hlasov
21
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
22
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
23
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
24
Pavol Gašper, NEKA
27 hlasov
25
Martin Mlynár, NEKA
27 hlasov
26
Marián Barilla, NEKA
26 hlasov
27
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
28
Marián Rušin, SMER-SD
24 hlasov
29
Gabriel Bodnár, NEKA
24 hlasov
30
Martin Jurčík, NEKA
24 hlasov
31
Jozef Pavligovský, SMER-SD
23 hlasov
32
Jozef Benko, SNS
22 hlasov
33
Peter Hritz, NEKA
21 hlasov
34
Anna Schlosserová, NEKA
20 hlasov
35
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
20 hlasov
36
Jozef Košický, NEKA
20 hlasov
37
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
38
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
39
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
40
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
41
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
42
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
43
Ingrid Lindemanová, SOĽ
16 hlasov
44
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
15 hlasov
45
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
46
Edita Pilárová, NEKA
14 hlasov
47
Jozef Tekáč, NEKA
14 hlasov
48
Milan Antaš, SOĽ
12 hlasov
49
Eduard Markovič, NEKA
11 hlasov
50
František Bednár, NAJ
11 hlasov
51
Jaroslav Švorc, SOĽ
10 hlasov
52
Miroslav Škvarek, SNS
10 hlasov
53
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
54
Stanislav Baran, SOĽ
10 hlasov
55
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
56
Emília Ringošová, ŠANCA
9 hlasov
57
Ivana Padarasová, NAJ
7 hlasov
58
Ján Šoltis, NEKA
7 hlasov
59
Ján Hroboň, NEKA
6 hlasov
60
Peter Mlynár, SNS
5 hlasov
61
Patrik Františka, SNS
5 hlasov
62
Karol Dračka, KSS
5 hlasov
63
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
64
Peter Michalík, SNS
4 hlasov
65
Ondrej Kovalčík, KSS
3 hlasov
66
Richard Kaprál, SNS
3 hlasov
67
Marek Duda, NAJ
3 hlasov
68
Karin Jureková, NEKA
2 hlasov
69
Tomáš Zelina, SNS
2 hlasov
70
Ján Kriššák, NAJ
2 hlasov
71
Zuzana Hiznayová, SZ
1 hlasov
72
Jozef Križan, SOĽ
1 hlasov
73
Valér Neumeister, SOĽ
1 hlasov
74
Eugen Knotek, SNS
1 hlasov
75
Miroslav Nytra, MOST - HÍD