Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
55,31%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
31,42%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,87%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,10%
Dorota Bujňáková NP
1,77%
Anton Korba NEKA
1,77%
Štefan Straka KSS
0,88%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,44%
Jozef Mihalčin SĽS
0,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Roth, OKS
85 hlasov
2
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
71 hlasov
3
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
63 hlasov
4
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
62 hlasov
5
Richard Koky, NEKA
59 hlasov
6
Vladimír Ondruš, SMER - SD
59 hlasov
7
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
59 hlasov
8
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
53 hlasov
9
Michal Sýkora, SMER - SD
50 hlasov
10
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
50 hlasov
11
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34 hlasov
12
Slavomír Božoň, SaS
33 hlasov
13
Mária Trembáčová, NEKA
28 hlasov
14
Arne Kroták, NOVA
28 hlasov
15
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
24 hlasov
16
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
17
Slavomír Kopáč, NEKA
24 hlasov
18
Peter Dujava, NEKA
23 hlasov
19
Jozef Janiga, SMER - SD
23 hlasov
20
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
19 hlasov
21
Peter Brenišin, SMER - SD
19 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
16 hlasov
23
Milan Marečák, SMS
14 hlasov
24
Danka Vančišinová, SMER - SD
14 hlasov
25
Jana Dudová, NOVA
14 hlasov
26
Anna Ondrušeková, NEKA
12 hlasov
27
Rudolf Abrahám, SMER - SD
11 hlasov
28
Ladislav Trembáč, SMS
9 hlasov
29
Milan Antaš, SOĽ
9 hlasov
30
Kamil Horváth, SRK
8 hlasov
31
Peter Jakubčák, KSS
8 hlasov
32
Peter Hritz, SMER - SD
8 hlasov
33
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Jozef Teplický, SNS
7 hlasov
35
Martin Ščuka, SRK
6 hlasov
36
Branislav Švec, NOVA
6 hlasov
37
Mária Ilenčíková, NEKA
5 hlasov
38
Veronika Brijová, SNS
5 hlasov
39
František Bednár, SĽS
5 hlasov
40
Iveta Martonová, 99%, PaS
5 hlasov
41
Milan Korenko, SĽS
5 hlasov
42
Ján Kuchta, SĽS
5 hlasov
43
Ľubomír Kroščen, SĽS
4 hlasov
44
Mário Kovalčík, NEKA
4 hlasov
45
Elena Bačkorová, SĽS
3 hlasov
46
Marek Jackanič, ÚSVIT
3 hlasov
47
Miroslav Ščurka, KSS
3 hlasov
48
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
1 hlasov
49
Rastislav Wolf, SĽS
1 hlasov
50
Ladislav Moravčík, NEKA
1 hlasov
51
Daniel Abaffy, SĽS
1 hlasov
52
Anna Jablonovská, SĽS

Volebná účasť

16,18
%
2017 1. kolo
13,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,18%
2013 1. kolo 13,12%