Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
83,66%
Rudolf Bauer KDS
16,34%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,16%
Rudolf Bauer KDS
16,32%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,84%
Dominika Palaščáková NOVA
4,74%
Lukáš Sisák KSS
2,11%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,58%
Jaroslav Džunko NEKA
1,58%
Jozef Holečko NEKA
1,58%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,05%
Ivan Kuhn OKS
1,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Juroš, MS
113 hlasov
2
Róbert Puci, SMER - SD
91 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
76 hlasov
4
Vladimír Dvorový, SMER - SD
70 hlasov
5
Miroslav Tóth, SMER - SD
60 hlasov
6
Juraj Sobek, SMER - SD
56 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER - SD
55 hlasov
8
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54 hlasov
9
Jozef Horváth, SMER - SD
40 hlasov
10
Marek Čižmár, NEKA
33 hlasov
11
Štefan Duč, NEKA
31 hlasov
12
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
26 hlasov
14
Terézia Kačová, NOVA
26 hlasov
15
František Tomko, NEKA
23 hlasov
16
Igor Balog, SRÚS
21 hlasov
17
Martin Begala, NEKA
21 hlasov
18
Peter Figeľ, DS
20 hlasov
19
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
20
Juliana Pašková, NEKA
19 hlasov
21
Ladislav Bodnár, NEKA
19 hlasov
22
Magdaléna Haburová, NEKA
17 hlasov
23
Andrej Kocák, MS
14 hlasov
24
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
25
Štefan Tatranský, KSS
12 hlasov
26
Ladislav Szilágyi, SaS
12 hlasov
27
Juraj Selecký, NEKA
11 hlasov
28
Aneta Horváthová, EDS
10 hlasov
29
Marián Kolesár, NEKA
10 hlasov
30
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
31
Jaroslav Soták, NEKA
10 hlasov
32
Gejza Gore, NEKA
9 hlasov
33
Edita Anthony, SaS
9 hlasov
34
Zlatica Čeplíková, NEKA
9 hlasov
35
Jaroslav Konečný, NEKA
8 hlasov
36
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
37
Ján Tomáš, NEKA
8 hlasov
38
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
39
Iveta Kohanová, NEKA
7 hlasov
40
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
41
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
42
Ľubomír Princík, NEKA
6 hlasov
43
Csaba Furik, SMK-MKP
6 hlasov
44
Matúš Hada, KĽS
6 hlasov
45
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
46
Robert Engel, NEKA
5 hlasov
47
Miloš Ferko, NOVA
5 hlasov
48
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
49
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
50
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
51
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
52
Mária Szuperák, SMK-MKP
4 hlasov
53
Miloš Kubica, NEKA
4 hlasov
54
László Farkas, SMK-MKP
4 hlasov
55
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
56
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
57
Katarína Mischurová, NEKA
3 hlasov
58
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasov
59
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
2 hlasov
61
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
62
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
63
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
65
Mikuláš Balog, EDS
66
Tibor Jánošík, NOVA
67
József Kopasz, SMK-MKP

Volebná účasť

25,07
%
2017 1. kolo
20,32
%
2013 2. kolo
15,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,07%
2013 2. kolo 20,32%
2013 1. kolo 15,21%