vyberte rok
Hraňokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61.15%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18.15%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.05%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5.73%
Rudolf Botka NP
4.46%
Jarmila Tkáčová SNS
1.59%
Jozef Červenák RIS
1.27%
Róbert Bačinský NEKA
0.64%
Oliver Petrík JĽSS
0.64%
Jozef Bobík NEKA
0.32%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

25,07
%
2017 1. kolo
20,32
%
2013 2. kolo
15,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,07%
2013 2. kolo 20,32%
2013 1. kolo 15,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
158 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
88 hlasov
3
Tichomír Kačo, ŠKV
76 hlasov
4
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
5
Michal Magnes, SNS
68 hlasov
6
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
58 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
55 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
53 hlasov
9
Karol Pataky, MOST - HÍD
53 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER-SD
52 hlasov
11
Gabriel Garanič, NEKA
42 hlasov
12
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
40 hlasov
13
Štefan Duč, NEKA
40 hlasov
14
Libuša Babuľaková, ŠKV
36 hlasov
15
Peter Bačkovský, ŠKV
33 hlasov
16
Gejza Sačko, MOST - HÍD
33 hlasov
17
Antónia Hrabská, ŠKV
32 hlasov
18
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
19
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
20
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
21
Gustáv Liszkai, SMER-SD
20 hlasov
22
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
23
Slavomír Illeš, NEKA
20 hlasov
24
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
25
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
26
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
27
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
28
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Michaela Ducárová, ŠKV
17 hlasov
30
Peter Rico, MOST - HÍD
17 hlasov
31
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
32
Jozef Gamrát, NEKA
16 hlasov
33
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
34
Ján Seman, ŠANCA
15 hlasov
35
Milan Malý, KSS
15 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Peter Pandy, MOST - HÍD
14 hlasov
38
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
39
Peter Figeľ, DS
12 hlasov
40
Katarína Kasardová, KSS
11 hlasov
41
Terézia Stanková, NEKA
10 hlasov
42
Štefan Kandráč, NP
10 hlasov
43
Radoslav Rendeš, ŠKV
10 hlasov
44
Ján Juhász, MOST - HÍD
9 hlasov
45
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
46
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
47
Peter Bielek, SNS
8 hlasov
48
Zoltán Mento, NEKA
8 hlasov
49
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
50
Viktor Palko, MOST - HÍD
7 hlasov
51
Iveta Solomonová, KSS
7 hlasov
52
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
53
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
54
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
55
Dionýz Szabó, ŠKV
5 hlasov
56
István Takács, SMK-MKP
5 hlasov
57
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
58
Zoltán Ilko, SMK-MKP
4 hlasov
59
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
60
Csaba Furik, SMK-MKP
4 hlasov
61
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
62
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
63
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
64
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
65
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
66
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
József Kopasz, SMK-MKP