Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
52,50%
Milan Mazurek REPUBLIKA
20,00%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
17,50%
Michal Biganič NEKA
5,00%
Filip Kuffa ŽIVOT
5,00%
Ján Bync NEKA
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
Patrícia Reváková NK/NEKA
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislava Kellnerová, NEKA
40 hlasov
2
Ján Ferenčák, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
3
Milan Glevaňák, NEKA
7 hlasov
4
Štefan Bieľak, NEKA
7 hlasov
5
Andrej Zreľak, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
5 hlasov
6
Pavol Mrázik, NEKA
4 hlasov
7
Milan Mazurek, REPUBLIKA
4 hlasov
8
Ján Neupauer, NEKA
4 hlasov
9
Ján Horník, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
10
Ondrej Jankura, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
11
Ján Kapolka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
12
Marta Sabolová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
13
Pavol Slovík, NEKA
3 hlasov
14
Martin Noga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
15
Slávka Lešundáková Kušniráková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
16
Michal Kovalčík, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
17
Jozef Pitoňák, NEKA
2 hlasov
18
Jozef Majerčak, NEKA
2 hlasov
19
Katarína Maliková, NK/NEKA
2 hlasov
20
Ján Kurňava, NEKA
2 hlasov
21
Pavol Hurčala, NK/NEKA
1 hlasov
22
Romana Regitková, Slovenský PATRIOT
1 hlasov
23
Jozef Musala, SNS
1 hlasov
24
Ľubomír Lizák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
1 hlasov
25
Bohumil Bohunický, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
26
Ján Kuffa, ŽIVOT
1 hlasov
27
Jaroslav Vaľo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
28
Ľubomír Trop, REPUBLIKA
1 hlasov
29
Pavel Hudáček, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
30
Filip Kuffa, ŽIVOT
1 hlasov
31
Tomáš Šimoňák, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
32
Pavel Multáň, REPUBLIKA
1 hlasov
33
Jana Majorová Garstková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
34
Dušan Tokarčík, Hlas - sociálna demokracia,...
35
Gabriel Majlender, Slovenský PATRIOT
36
Vladimír Matfiak, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
37
Stanislav Susa, ĽS Naše Slovensko
38
Marek Pišta, SRK
39
Ján Poliak, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
40
Matúš Polák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
41
Rastislav Sloveňák, Hlas - sociálna demokracia,...
42
Jozef Matia, Hlas - sociálna demokracia,...
43
Vladimír Škára, NEKA
44
Tomáš Gemza, NEKA
45
Ľuboš Farkaš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Volebná účasť

64,93 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,93 %
04.11. 2017 1. kolo 27,71 %
09.11. 2013 1. kolo 15,00 %