vyberte rok
Hrachovookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45.92%
Marian Kotleba ĽSNS
30.21%
Martin Juhaniak NEKA
9.06%
Igor Kašper NEKA
8.16%
Pavel Greksa NEKA
1.21%
Milan Urbáni SMS
1.21%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.91%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.91%
Jozef Šimko NEKA
0.91%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.60%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.60%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.30%
Miroslav Gálik NAS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

48,55
%
2017 1. kolo
29,29
%
2013 2. kolo
23,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,55%
2013 2. kolo 29,29%
2013 1. kolo 23,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslava Vargová, NEKA
159 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
122 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
116 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
100 hlasov
5
Katarína Moncoľová, NEKA
74 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
72 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
66 hlasov
8
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
9
Roman Lebeda, NEKA
51 hlasov
10
Dušan Hlinka, SMER-SD
47 hlasov
11
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
12
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
13
Lukáš Kvietok, SMER-SD
37 hlasov
14
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
36 hlasov
15
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
16
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
17
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
18
Aneta Vargicová, SNS
19 hlasov
19
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
20
Peter Juhász, SMK-MKP
17 hlasov
21
Ján Lichanec, NEKA
16 hlasov
22
Martin Pliešovský, SNS
16 hlasov
23
Stanislav Krahulec, NEKA
15 hlasov
24
Miroslava Grendelová, KSS
13 hlasov
25
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
13 hlasov
26
Csaba Csízi, MOST - HÍD
11 hlasov
27
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
28
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
29
Róbert Čipka, KSS
9 hlasov
30
Alena Pivovarčiová, NP
7 hlasov
31
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
32
Ferenc Auxt, SMK-MKP
6 hlasov
33
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
34
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
36
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
37
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
38
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
4 hlasov
39
Ladislav Rigó, SMK-MKP
4 hlasov
40
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
41
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
42
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
43
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
44
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
45
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
47
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
48
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
1 hlasov
49
Aladár Bari, MOST - HÍD