vyberte rok
Hrabušiceokres Spišská Nová Ves

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38.92%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37.78%
Štefan Surmánek ĽSNS
7.10%
Jarmila Tkáčová SNS
4.26%
Jozef Červenák RIS
2.56%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.99%
Róbert Bačinský NEKA
1.42%
Jaroslav Džunko NEKA
1.42%
Adam Šepetka NAJ
1.14%
Lukáš Sisák KSS
0.85%
Vladislav Stanko NEKA
0.85%
Ján Struk SMS
0.85%
Jozef Bobík NEKA
0.28%
Rudolf Botka NP
0.28%
Oliver Petrík JĽSS
0.28%

Volebná účasť

27,39
%
2017 1. kolo
3,57
%
2013 2. kolo
8,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,39%
2013 2. kolo 3,57%
2013 1. kolo 8,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
277 hlasov
2
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
221 hlasov
3
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
4
Pavol Bečarik, SNS
83 hlasov
5
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
6
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
70 hlasov
7
Ján Volný, SMER-SD
65 hlasov
8
Michal Komara, SMER-SD
62 hlasov
9
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
10
Peter Zelený, SNS
61 hlasov
11
Adnan Akram, NEKA
61 hlasov
12
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
13
Lea Grečková, SMER-SD
46 hlasov
14
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
15
Dávid Demečko, SNS
44 hlasov
16
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
38 hlasov
17
Valter Retter, SNS
38 hlasov
18
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
19
Janka Brziaková, SMER-SD
34 hlasov
20
Róbert Kočiš, NEKA
32 hlasov
21
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
22
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
23
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
24
Marián Hojstrič, NEKA
24 hlasov
25
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
26
Ondrej Kapusta, NEKA
21 hlasov
27
Maroš Divok, NEKA
20 hlasov
28
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
29
Iveta Rušinová, SMER-SD
17 hlasov
30
Rastislav Neuvirth, ŠKV
16 hlasov
31
Beáta Janovcová, SNS
16 hlasov
32
Stanislav Lorko, SNS
14 hlasov
33
Vladimíra Dunková, ŠKV
11 hlasov
34
Miroslav Pomajdík, VZDOR
11 hlasov
35
Martin Kaščák, SNS
8 hlasov
36
Milan Smižanský, ŠANCA
6 hlasov
37
Radovan Ďorko, ŠKV
5 hlasov
38
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
39
Lívia Kozlová, ŠKV
3 hlasov