Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
51,39%
Ľubomír Žabár NEKA
26,39%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
8,33%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
6,94%
Marián Herdel NEKA
4,17%
Peter Palko KSS
2,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Ondračka, SMER - SD
34 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
19 hlasov
3
Alojz Švajda, NEKA
18 hlasov
4
Miroslav Hlinka, SMER - SD
12 hlasov
5
Tibor Jankovský, SMER - SD
12 hlasov
6
Tomáš Vaňo, NEKA
12 hlasov
7
Milan Berec, SMER - SD
11 hlasov
8
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
9
Iveta Kováčiková, SMER - SD
10 hlasov
10
Eva Červeňanová, NEKA
10 hlasov
11
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
12
Danica Birošová, NEKA
9 hlasov
13
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
14
Stanislav Pastva, SMER - SD
9 hlasov
15
Martin Adamec, NEKA
8 hlasov
16
Anton Beták, NEKA
7 hlasov
17
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
18
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
19
Leo Kužela, NEKA
7 hlasov
20
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
21
Tomáš Bečár, NEKA
6 hlasov
22
Daniel Beníček, SMER - SD
6 hlasov
23
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
24
Peter Hlucháň, NEKA
6 hlasov
25
Emil Košút, SMER - SD
6 hlasov
26
Miroslav Kopčan, NEKA
5 hlasov
27
Patrik Burian, NEKA
5 hlasov
28
Martina Kebísková, NEKA
5 hlasov
29
Jaroslav Jambor, NEKA
5 hlasov
30
Jaroslav Ridoško, SNS
5 hlasov
31
Michal Križan, NEKA
5 hlasov
32
Marta Šajbidorová, NEKA
4 hlasov
33
Lucia Štefancová, NEKA
4 hlasov
34
Martin Dohál, NEKA
4 hlasov
35
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
4 hlasov
36
Ondrej Čapák, SNS
3 hlasov
37
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
3 hlasov
38
Eduard Hartmann, SNS
3 hlasov
39
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasov
40
Ján Kanaba, NEKA
3 hlasov
41
Vladimír Mojto, NEKA
3 hlasov
42
Juraj Kotleba, SNS
3 hlasov
43
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
44
Martin Barčák, NEKA
2 hlasov
45
Peter Brázda, SNS
2 hlasov
46
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasov
47
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov
48
Ľubomír Dvorský, NEKA
2 hlasov
49
Janka Fabová, Paliho Kapurková
2 hlasov
50
Martin Chlapík, SNS
2 hlasov
51
Peter Palko, KSS
2 hlasov
52
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
2 hlasov
53
Ľubomír Štefánik, NEKA
1 hlasov
54
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
55
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
56
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
57
Dušan Štrauss, NaS - ns
1 hlasov
58
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
59
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
60
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlasov
61
Valika Meravá, KSS
1 hlasov
62
Milan Blaško, SNS
1 hlasov
63
Milan Kebísek, NEKA
1 hlasov
64
Miroslav Zámečník, KSS
65
Peter Hudec, KSS
66
Ján Hradský, NEKA
67
Lenka Ďurechová, KSS
68
Ľubomír Tunega, NEKA
69
Marta Blahová, ĽS-HZDS
70
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS

Volebná účasť

30,48
%
2017 1. kolo
20,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,48%
2013 1. kolo 20,61%