vyberte rok
Hrabovkaokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
37.38%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
34.58%
Štefan Škultéty NEKA
21.50%
Petra Hajšelová Sme rodina
3.74%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.80%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

30,48
%
2017 1. kolo
20,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,48%
2013 1. kolo 20,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
28 hlasov
3
Marian Hudec, NEKA
22 hlasov
4
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
5
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
6
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
7
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
8
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Štefan Škultéty, NEKA
16 hlasov
11
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
13
Miloslav Baco, NEKA
15 hlasov
14
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
15
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
16
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
18
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
19
Alena Bulková, NEKA
12 hlasov
20
Lukáš Beták, NEKA
11 hlasov
21
Michal Križan, NEKA
11 hlasov
22
Miloš Mičega, NEKA
11 hlasov
23
Jozef Kováč, NEKA
11 hlasov
24
Peter Mikula, NEKA
10 hlasov
25
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
26
Ľubomír Horný, NEKA
9 hlasov
27
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
28
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
29
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
30
Stanislav Svatik, NEKA
8 hlasov
31
Miroslav Řádek, NEKA
8 hlasov
32
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
33
Ján Krátky, NEKA
8 hlasov
34
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
35
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
36
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
37
Danica Birošová, NEKA
6 hlasov
38
Ingrid Opatovská, NEKA
6 hlasov
39
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
40
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
41
Martin Hošták, NEKA
6 hlasov
42
Henrieta Crkoňová, NEKA
6 hlasov
43
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
44
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
46
Viera Žilková, NEKA
4 hlasov
47
Dagmar Mikulová, NEKA
4 hlasov
48
Daniela Felgrová, NEKA
4 hlasov
49
Denisa Martinková, NaS - ns
3 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
51
Rastislav Šepták, NEKA
3 hlasov
52
Martin Smolka, NEKA
2 hlasov
53
Marek Trsťan, NEKA
1 hlasov
54
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA