Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45,00%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
41,25%
Anton Korba NEKA
3,75%
Dorota Bujňáková NP
2,50%
Štefan Straka KSS
2,50%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,25%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
1,25%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,25%
Jozef Mihalčin SĽS
1,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Kulan, NOVA
22 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
19 hlasov
3
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
4
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
5
Marián Paško, ÚSVIT
15 hlasov
6
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
7
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
14 hlasov
8
Ľuboslava Hofericová, NEKA
12 hlasov
9
Michal Druga, SMER - SD
12 hlasov
10
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
11
Ján Ferko, SMER - SD
11 hlasov
12
Tibor Focko, SMER - SD
11 hlasov
13
Jozef Fedorko, SMER - SD
10 hlasov
14
Štefan Ladičkovský, NEKA
10 hlasov
15
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
16
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
17
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
9 hlasov
18
Cyril Hirjak, NEKA
9 hlasov
19
Martin Hoľko, NOVA
7 hlasov
20
Milan Čička, SNS
7 hlasov
21
Andrej Semanco, NEKA
7 hlasov
22
František Bazar, SNS
6 hlasov
23
Martina Adameková, NOVA
5 hlasov
24
Peter Beták, NOVA
5 hlasov
25
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
26
Iveta Mičáková, ÚSVIT
4 hlasov
27
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
4 hlasov
28
Monika Petrušková, ÚSVIT
4 hlasov
29
Jozef Bajkó, Z-SNP
3 hlasov
30
Matúš Karas, KSS
3 hlasov
31
Marián Vojtko, SNS
3 hlasov
32
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasov
33
Anna Sotaková, KSS
3 hlasov
34
Vladimír Sivý, SMS
3 hlasov
35
Zdenek Novák, 99%, PaS
2 hlasov
36
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasov
37
Marek Juro, SaS
1 hlasov
38
Iveta Lesáková, Z-SNP
1 hlasov
39
Marián Feigl, ÚSVIT
1 hlasov
40
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
41
Milan Grundza, 99%, PaS
42
Ľubomír Kurej, SRÚS

Volebná účasť

27,41
%
2017 1. kolo
19,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,41%
2013 1. kolo 19,52%