vyberte rok
Hrabovec nad Laborcomokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
50.42%
Peter Chudík Smer-SD
21.85%
Andrej Gmitter NEKA
5.88%
Miroslav Škvarek SNS
5.88%
Ján Garaj NEKA
4.20%
Jozef Mihalčin ĽSNS
4.20%
František Oľha Šanca
4.20%
Pavol Gašper NEKA
1.68%
Jozef Šváč NP
1.68%
František Bednár NAJ
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

27,41
%
2017 1. kolo
19,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,41%
2013 1. kolo 19,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
28 hlasov
3
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
4
Peter Pipák, SNS
25 hlasov
5
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Marián Paško, ÚSVIT
23 hlasov
7
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
8
Jozef Fedorko, SMER-SD
17 hlasov
9
Ján Ferko, SMER-SD
16 hlasov
10
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Gabriela Želizňáková, NEKA
13 hlasov
12
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Marek Basala, SP
12 hlasov
14
Ondrej Mudry, SMER-SD
12 hlasov
15
Tibor Focko, SMER-SD
11 hlasov
16
Jozef Babják, SDKÚ-DS
11 hlasov
17
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
18
Marián Vojtko, SNS
10 hlasov
19
Mária Cehelská, SOĽ
10 hlasov
20
Darina Barančíková, SOĽ
9 hlasov
21
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Romana Porochnavá, #SIEŤ
9 hlasov
23
Štefan Behun, SNS
7 hlasov
24
Andrej Semanco, NEKA
6 hlasov
25
Michal Druga, SMER-SD
5 hlasov
26
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
5 hlasov
27
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
5 hlasov
29
Marta Burdová, ŠANCA
4 hlasov
30
Marián Kovaľ, SNS
3 hlasov
31
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Mário Perinaj, MOST - HÍD
2 hlasov
33
Ondrej Chovanec, SNS
2 hlasov
34
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
35
Peter Vorobel, SZ
2 hlasov
36
Pavol Brek, ÚSVIT
1 hlasov
37
Miroslav Gajdoš, NAJ
1 hlasov
38
Lucia Gombitová, ÚSVIT
1 hlasov
39
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
40
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
42
Peter Šamudovský, KSS
43
Hana Loziaková, MOST - HÍD
44
Dušan Hrabec, NAJ
45
Stanislav Hančár, NAJ
46
Peter Ferenc, OKS
47
Lukáš Šandor, EDS