Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
64,13%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
18,48%
Dorota Bujňáková NP
6,52%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
6,52%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,17%
Anton Korba NEKA
1,09%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,09%
Štefan Straka KSS
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Benko, SMER - SD
52 hlasov
2
Jozef Kičura, SMER - SD
51 hlasov
3
Mikuláš Komanický, SMER - SD
48 hlasov
4
Michal Kaliňák, SMER - SD
47 hlasov
5
Vladislav Bašista, SMER - SD
37 hlasov
6
Emil Chlapeček, SMER - SD
35 hlasov
7
Radoslav Čuha, SMER - SD
34 hlasov
8
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
29 hlasov
9
Miroslav Lukáč, SMER - SD
28 hlasov
10
Stanislav Mathia, NOVA
23 hlasov
11
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
16 hlasov
12
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
13
Marek Guman, NEKA
12 hlasov
14
Ľubomír Vaško, NOVA
12 hlasov
15
Pavel Hagyari, NEKA
11 hlasov
16
Miroslav Leško, SMER - SD
11 hlasov
17
Marcel Jenča, SNS
11 hlasov
18
Jiří Ballarin, NEKA
10 hlasov
19
Peter Hatalčík, SMER - SD
9 hlasov
20
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
21
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
22
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
23
Branko Benko, SMER - SD
7 hlasov
24
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
25
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
26
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
27
Miroslav Sopko, NOVA
6 hlasov
28
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
29
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
30
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
31
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
32
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
33
Anton Klimko, NOVA
6 hlasov
34
Radoslav Bednarčik, SNS
6 hlasov
35
Vladimír Feľbaba, NOVA
5 hlasov
36
František Janus, NEKA
5 hlasov
37
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Rudolf Voit, NEKA
4 hlasov
39
Paulína Štefaničová, NOVA
4 hlasov
40
Zdenko Velecký, NEKA
4 hlasov
41
Janette Langová, NOVA
4 hlasov
42
Radko Lapoš, NEKA
4 hlasov
43
Ivan Benko, NEKA
4 hlasov
44
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
45
Radovan Bačík, NEKA
4 hlasov
46
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
47
Stanislav Grega, NEKA
3 hlasov
48
Alica Dragulová, NOVA
3 hlasov
49
Ján Andrejko, NEKA
3 hlasov
50
Peter Bugár, KSS
3 hlasov
51
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
52
Ján Katica, NEKA
3 hlasov
53
Matúš Murajda, NEKA
3 hlasov
54
Viera Leščáková, NOVA
3 hlasov
55
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
56
Igor Kreta, KSS
3 hlasov
57
Štefan Hatok, NEKA
2 hlasov
58
Peter Klein, NEKA
2 hlasov
59
Ľudovít Malaga, NEKA
2 hlasov
60
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
61
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
62
Patrik Tomič, NEKA
2 hlasov
63
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
64
Jozef Frankovský, NEKA
2 hlasov
65
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
66
Ladislav Babuščák, NOVA
1 hlasov
67
František Balog, SRÚS
1 hlasov
68
Vladimír Borecký, NEKA
1 hlasov
69
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
70
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
71
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
72
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
1 hlasov
73
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
74
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
1 hlasov
75
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
76
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
77
Stanislav Šváby, NOVA
1 hlasov
78
Pavol Kleban, SNS
1 hlasov
79
Jaroslav Uličný, SNS
1 hlasov
80
Cyril Leško, SNS
1 hlasov
81
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
82
František Merkovský, 99%, PaS
83
Pavel Mihaľák, NEKA
84
Viera Vasiliaková, KSS
85
Andrej Tudor, KSS
86
Milan Hlivjak, 99%, PaS
87
Daniel Antolík, SNS
88
Michal Hlivjak, 99%, PaS
89
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
90
Ján Jacoš, 99%, PaS
91
Jozef Jakubík, 99%, PaS
92
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
93
Jozef Kipikaša, SNS
94
Ján Dobrovič, NEKA
95
Mária Klebanová, SNS
96
Anton Demeter, SNS
97
Dušan Brhlík, NEKA
98
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
99
Tibor Bažo, SRÚS
100
Iveta Baranová, NEKA
101
Marián Krakovský, KSS
102
Ľuba Kráľová, NEKA

Volebná účasť

17,95
%
2017 1. kolo
16,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,95%
2013 1. kolo 16,50%