Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
47,54%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
30,33%
Milan Mazurek REPUBLIKA
14,75%
Ján Bync NEKA
2,05%
Filip Kuffa ŽIVOT
1,64%
Patrícia Reváková NK/NEKA
1,64%
Michal Biganič NEKA
1,23%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
0,82%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mlynár, Hlas - sociálna demokracia,...
108 hlasov
2
Anton Danko, NEKA
85 hlasov
3
František Majerský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
84 hlasov
4
Štefan Pčola, NEKA
63 hlasov
5
Anna Schlosserová, NEKA
47 hlasov
6
Jozef Janiga, NEKA
44 hlasov
7
Vladimír Lajčák, NEKA
44 hlasov
8
Martin Lajoš, NEKA
39 hlasov
9
Michal Materný, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
32 hlasov
10
Igor Gavalier, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
30 hlasov
11
Marián Barilla, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
12
Tatiana Husárová, NEKA
29 hlasov
13
Rastislav Zacher, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
14
Igor Wzoš, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
26 hlasov
15
Patrícia Bujňáková, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
24 hlasov
16
Jozef Švagerko, NEKA
24 hlasov
17
Anna Ondrušeková, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
23 hlasov
18
Marián Saraka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
22 hlasov
19
Peter Brenišin, NEKA
22 hlasov
20
Ondrej Kavka, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
22 hlasov
21
Milan Baran, NEKA
20 hlasov
22
Michal Sýkora, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
20 hlasov
23
Adrián Kromka, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
24
Slavomír Božoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
18 hlasov
25
Mária Vojtaššáková, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
26
Jozef Bednár, NEKA
17 hlasov
27
Jozef Košický, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
16 hlasov
28
Slavomír Kopáč, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
29
Valentin Galik, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
30
Jozef Bizoň, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
12 hlasov
31
Ján Drobný, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
12 hlasov
32
Rastislav Puchala, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
12 hlasov
33
Michala Gánovská, REPUBLIKA
12 hlasov
34
Gabriel Bodnár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
35
Marián Luha, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
36
Ingrid Lindemanová, NEKA
10 hlasov
37
Helena Mezenská, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
38
Miriam Kuzárová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
8 hlasov
39
Angela Františková, SNS
7 hlasov
40
Jozef Lengvarský, KSS
6 hlasov
41
Radovan Bujňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
42
Ján Ondrišík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
43
Rastislav Cunik, NEKA
5 hlasov
44
Peter Dujava, NEKA
5 hlasov
45
Ľudmila Ral, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
46
Anna Kleinová, Slovenský PATRIOT
4 hlasov
47
Stanislav Kuľka, REPUBLIKA
4 hlasov
48
Karol Jakubčák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
49
Ladislav Kalász, NEKA
3 hlasov
50
Zdenka Galiková, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
51
Jaroslav Lovás, REPUBLIKA
3 hlasov
52
Jaroslav Ščurka, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
53
Jaroslav Mazurek, PRINCÍP
3 hlasov
54
Zdenko Bukovinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
55
Jozef Nazarej, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
56
Igor Leščinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
57
Slavomír Lippart, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
3 hlasov
58
Iveta Ružeková, NaS - ns
2 hlasov
59
Martin Sýkora, NK/NEKA
2 hlasov
60
Rastislav Šuliga, NEKA
2 hlasov
61
Jaroslav Vajda, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
62
Ján Zoričák, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
63
Peter Sklenka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
64
Pavol Legát, NK/NEKA
2 hlasov
65
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
66
Peter Kandráč, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
67
Ján Jäger, Slovenský PATRIOT
2 hlasov
68
Mária Petruľová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Juraj Smolár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
70
Darina Jatiová, NEKA
1 hlasov
71
Ján Nemec, SNS
1 hlasov
72
Peter Olexa, ŽIVOT
1 hlasov
73
Roderik Ledecký, SNS
74
Tomáš Šebest, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...

Volebná účasť

45,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,44 %
04.11. 2017 1. kolo 39,80 %
09.11. 2013 1. kolo 11,58 %