Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
48,61%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,67%
Anton Korba NEKA
6,94%
Dorota Bujňáková NP
2,78%
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Sýkora, SMER - SD
25 hlasov
2
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
3
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
4
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
5
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
6
Jozef Janiga, SMER - SD
19 hlasov
7
Peter Dujava, NEKA
18 hlasov
8
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
9
Peter Brenišin, SMER - SD
15 hlasov
10
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
11
Ján Dravecký, NOVA
14 hlasov
12
Anna Ondrušeková, NEKA
13 hlasov
13
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
14
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
15
Peter Hritz, SMER - SD
13 hlasov
16
Mária Trembáčová, NEKA
12 hlasov
17
Jana Dudová, NOVA
11 hlasov
18
Vladimír Ondruš, SMER - SD
11 hlasov
19
Rudolf Abrahám, SMER - SD
11 hlasov
20
Milan Korenko, SĽS
10 hlasov
21
Arne Kroták, NOVA
9 hlasov
22
Danka Vančišinová, SMER - SD
9 hlasov
23
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
8 hlasov
24
Peter Roth, OKS
8 hlasov
25
Slavomír Božoň, SaS
8 hlasov
26
Milan Antaš, SOĽ
7 hlasov
27
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
28
Ladislav Moravčík, NEKA
7 hlasov
29
Mário Kovalčík, NEKA
7 hlasov
30
Ladislav Trembáč, SMS
7 hlasov
31
Slavomír Kopáč, NEKA
6 hlasov
32
Mária Ilenčíková, NEKA
6 hlasov
33
Branislav Švec, NOVA
5 hlasov
34
Anna Jablonovská, SĽS
5 hlasov
35
Peter Jakubčák, KSS
3 hlasov
36
Miroslav Ščurka, KSS
3 hlasov
37
Veronika Brijová, SNS
3 hlasov
38
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
39
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasov
41
František Bednár, SĽS
2 hlasov
42
Jozef Teplický, SNS
2 hlasov
43
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
2 hlasov
44
Elena Bačkorová, SĽS
1 hlasov
45
Ľubomír Kroščen, SĽS
1 hlasov
46
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
47
Iveta Martonová, 99%, PaS
1 hlasov
48
Rastislav Wolf, SĽS
49
Milan Marečák, SMS
50
Kamil Horváth, SRK
51
Ján Kuchta, SĽS
52
Richard Koky, NEKA

Volebná účasť

39,80
%
2017 1. kolo
11,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,80%
2013 1. kolo 11,58%