vyberte rok
Hozelecokres Poprad

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
36.86%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
31.36%
Jozef Mihalčin ĽSNS
6.78%
František Bednár NAJ
5.51%
Eduard Markovič NEKA
5.08%
Miroslav Škvarek SNS
4.66%
Ján Garaj NEKA
3.81%
Pavol Gašper NEKA
2.12%
Milan Šteiner SZS
2.12%
Andrej Gmitter NEKA
0.85%
František Oľha Šanca
0.85%
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

39,8
%
2017 1. kolo
11,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,8%
2013 1. kolo 11,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Pavligovský, SMER-SD
220 hlasov
2
Michal Sýkora, NEKA
48 hlasov
3
Martin Mlynár, NEKA
41 hlasov
4
Martin Lajoš, SMER-SD
37 hlasov
5
Jozef Janiga, NEKA
32 hlasov
6
Alena Madzinová, DS
28 hlasov
7
Vladimír Ondruš, SMER-SD
26 hlasov
8
Igor Wzoš, NEKA
23 hlasov
9
Peter Brenišin, NEKA
22 hlasov
10
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
11
Jozef Košický, NEKA
17 hlasov
12
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Juraj Bondra, SMER-SD
15 hlasov
14
Štefan Pčola, NEKA
15 hlasov
15
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
16
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
14 hlasov
17
Anna Schlosserová, NEKA
14 hlasov
18
Jozef Tekáč, NEKA
14 hlasov
19
Marián Barilla, NEKA
13 hlasov
20
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
21
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
22
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
23
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
24
Dušan Nebus, SMER-SD
12 hlasov
25
Milan Baran, SMER-SD
12 hlasov
26
Marián Rušin, SMER-SD
11 hlasov
27
Ondrej Kavka, NEKA
11 hlasov
28
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
29
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
30
Pavol Gašper, NEKA
11 hlasov
31
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
32
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
33
Slavomír Kopáč, NEKA
10 hlasov
34
Eduard Markovič, NEKA
10 hlasov
35
Peter Mlynár, SNS
9 hlasov
36
Gabriel Bodnár, NEKA
9 hlasov
37
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
38
Milan Antaš, SOĽ
8 hlasov
39
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
40
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Peter Hritz, NEKA
8 hlasov
42
Edita Pilárová, NEKA
8 hlasov
43
Jozef Sabo, SOĽ
8 hlasov
44
Miroslav Škvarek, SNS
8 hlasov
45
Ján Hroboň, NEKA
7 hlasov
46
Stanislav Baran, SOĽ
7 hlasov
47
Ondrej Kovalčík, KSS
6 hlasov
48
Marek Duda, NAJ
6 hlasov
49
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
50
Ján Šoltis, NEKA
4 hlasov
51
Jozef Križan, SOĽ
4 hlasov
52
Karol Dračka, KSS
4 hlasov
53
Ivana Padarasová, NAJ
3 hlasov
54
Zuzana Hiznayová, SZ
3 hlasov
55
Ingrid Lindemanová, SOĽ
3 hlasov
56
Martin Jurčík, NEKA
3 hlasov
57
Jozef Benko, SNS
2 hlasov
58
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
59
Eugen Knotek, SNS
2 hlasov
60
Emília Ringošová, ŠANCA
2 hlasov
61
Radoslav Ščuka, NP
2 hlasov
62
Tomáš Zelina, SNS
2 hlasov
63
Jaroslav Švorc, SOĽ
2 hlasov
64
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
65
Karin Jureková, NEKA
1 hlasov
66
Richard Kaprál, SNS
1 hlasov
67
Ján Kriššák, NAJ
1 hlasov
68
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Peter Michalík, SNS
1 hlasov
70
Valér Neumeister, SOĽ
1 hlasov
71
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
1 hlasov
72
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
73
František Bednár, NAJ
1 hlasov
74
Patrik Františka, SNS
75
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár