Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
79,41%
Rudolf Bauer KDS
20,59%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,71%
Jozef Holečko NEKA
14,71%
Rudolf Bauer KDS
11,76%
Dominika Palaščáková NOVA
7,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,47%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
48 hlasov
2
László Iván, SMK-MKP
40 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
35 hlasov
4
Jozef Holečko, NEKA
31 hlasov
5
Anton Király, SMK-MKP
28 hlasov
6
Jenő Csoltkó, NEKA
28 hlasov
7
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
8
Ladislav Bartók, NEKA
21 hlasov
9
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
11
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
14
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
15
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
17
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
18
Jozef Konkoly, SMER - SD
3 hlasov
19
Ľubomír Šimko, SMER - SD
2 hlasov
20
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
21
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
22
František Petro, SMER - SD
2 hlasov
23
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
24
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
25
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
26
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
27
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
28
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
29
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
30
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
31
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
32
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
34
Július Grulyo, NEKA
35
Ján Kokarda, NEKA
36
Imrich Kohút, SĽS
37
Marián Kertész, PD
38
Ivan Hriczko, NEKA
39
Ľubica Holováčová, SĽS
40
Karol Dzugas, NEKA
41
Róbert Čarny, SNS
42
Ivan Buchla, SNS
43
Alexander Bimbo, SRÚS
44
Miloš Barcal, NEKA
45
Martin Baltes, SĽS
46
Viliam Bačo, NEKA
47
Jozef Koňa, SĽS
48
Miroslav Bačenko, NEKA
49
Monika Vargová, SNS
50
Marián Tóth, SaS
51
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
52
Jozef Tischler, SĽS
53
Ján Stanislav, SNS
54
Peter Papáč, KSS
55
Dominika Palaščáková, NOVA
56
Peter Palaščák, SOĽ
57
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
58
Ján Mikloš, KSS
59
Božena Letková, NEKA
60
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
61
Ján Bačo, SĽS

Volebná účasť

51,63
%
2017 1. kolo
43,47
%
2013 2. kolo
45,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,63%
2013 2. kolo 43,47%
2013 1. kolo 45,67%