vyberte rok
Hosťovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49.35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
38.96%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.49%
Rudolf Botka NP
2.60%
Róbert Bačinský NEKA
1.30%
Oliver Petrík JĽSS
1.30%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO

Volebná účasť

51,63
%
2017 1. kolo
43,47
%
2013 2. kolo
45,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,63%
2013 2. kolo 43,47%
2013 1. kolo 45,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
41 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
40 hlasov
3
Tamás Iván, SMK-MKP
34 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
33 hlasov
5
Csaba Simkó, SMK-MKP
33 hlasov
6
Alexander Képes, SMK-MKP
25 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
21 hlasov
8
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
20 hlasov
9
Gábor Szalay, SMK-MKP
19 hlasov
10
Attila Oravecz, MOST - HÍD
18 hlasov
11
Roland Szabó, SMER-SD
11 hlasov
12
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
13
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
14
Elena Fialková, MOST - HÍD
10 hlasov
15
Tibor Bráz, NEKA
10 hlasov
16
Mária Lacková, NEKA
9 hlasov
17
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
20
Július Begala, NEKA
5 hlasov
21
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
22
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
23
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
24
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
25
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
26
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
28
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
29
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
30
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
31
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
32
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
33
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
35
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlasov
36
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
37
Mária Dulovičová, NEKA
1 hlasov
38
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
39
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
40
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
41
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
42
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
44
Peter Kocai, NAJ
45
Ján Kokarda, NEKA
46
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Ervín Kompuš, NAJ
48
Vlastimil Lakatoš, NEKA
49
Ján Serbin, NEKA
50
Peter Seman, KSS
51
Tomáš Suchý, ŠANCA
52
Anton Medvec, NEKA
53
Peter Derevjaník, SMER-SD
54
Ivan Hriczko, ŠKV
55
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
56
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57
Miloš Barcal, NEKA
58
Gabriel Böhm, NEKA
59
Slavomír Borovský, DS
60
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61
Martina Dutková, NEKA
62
Vojtech Farkaš, NEKA
63
Július Grulyo, NEKA
64
Slavomír Horváth, SNS
65
Jozef Hric, KSS
66
Ladislav Vojtko, KSS