Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
42,15%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
15,70%
Milan Belica NEKA
9,92%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
9,09%
Peter Pukan REPUBLIKA
7,44%
Martin Kusenda NEKA
6,61%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,96%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,48%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,65%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Korman, NEKA
68 hlasov
2
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
3
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
15 hlasov
5
Martin Balko, Progresívne Slovensko
14 hlasov
6
Jozef Dvonč, NEKA
13 hlasov
7
Šimon Kónya, NEKA
11 hlasov
8
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
9
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
10
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
11
Štefan Štefek, NEKA
10 hlasov
12
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
13
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
15
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
16
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
8 hlasov
17
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
18
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
19
Jana Pukanová, REPUBLIKA
8 hlasov
20
Peter Pukan, REPUBLIKA
8 hlasov
21
Ladislav Turba, NEKA
7 hlasov
22
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
23
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
24
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
25
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
6 hlasov
26
Lívia Šumichrastová, NEKA
6 hlasov
27
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
28
Peter Košťál, NEKA
6 hlasov
29
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
30
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
31
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
5 hlasov
32
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
33
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
34
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
5 hlasov
35
Ľubomír Moravčík, NEKA
5 hlasov
36
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
37
Milan Chmelár, NEKA
4 hlasov
38
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
39
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
4 hlasov
41
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
42
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
43
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
44
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
45
Jarmila Králová, NEKA
4 hlasov
46
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
47
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
48
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
3 hlasov
49
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
3 hlasov
50
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
51
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
3 hlasov
52
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
53
Peter Andel, Progresívne Slovensko
3 hlasov
54
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
55
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
3 hlasov
56
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
3 hlasov
57
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
58
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
3 hlasov
59
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
3 hlasov
60
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
3 hlasov
61
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
62
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
3 hlasov
63
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
3 hlasov
64
Marta Rácová, NEKA
2 hlasov
65
Radoslav Kriváček, NEKA
2 hlasov
66
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
2 hlasov
67
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
68
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
2 hlasov
69
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
70
Juraj Švarc, NEKA
2 hlasov
71
Erik Blaško, NK/NEKA
2 hlasov
72
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
73
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
2 hlasov
74
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
2 hlasov
75
Peter Šedovič, NK/NEKA
2 hlasov
76
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
2 hlasov
77
Miroslav Gut, NEKA
2 hlasov
78
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
2 hlasov
79
Martin Čepček, ŽIVOT
2 hlasov
80
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
1 hlasov
81
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
1 hlasov
82
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
1 hlasov
83
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
84
Miloš Macho, NK/NEKA
1 hlasov
85
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
1 hlasov
86
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
1 hlasov
87
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
88
Oľga Paučová, NK/NEKA
1 hlasov
89
Dušan Tóth, NEKA
1 hlasov
90
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
1 hlasov
91
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
1 hlasov
92
Peter Božík, Hnutie ONÁS
1 hlasov
93
Soňa Ďuríková, NEKA
1 hlasov
94
Martin Bóri, REPUBLIKA
1 hlasov
95
Igor Husár, REPUBLIKA
1 hlasov
96
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
97
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
98
Darina Zlatošová, NK/NEKA
99
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
100
Juraj Vízy, NK/NEKA
101
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
102
Peter Paučo, NK/NEKA
103
Pavol Mada, NEKA
104
Martin Skovajsa, NEKA
105
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
106
Lýdia Pilková, Kresťanská únia

Volebná účasť

40,71 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,71 %
04.11. 2017 1. kolo 34,79 %
23.11. 2013 2. kolo 18,15 %
09.11. 2013 1. kolo 27,84 %