Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
82,46%
Milan Belica SMER - SD
17,54%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
62,35%
Milan Belica SMER - SD
23,53%
Peter Oremus NEKA
9,41%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
2,35%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,35%
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
66 hlasov
2
Róbert Balkó, SMK-MKP
44 hlasov
3
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
4
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
16 hlasov
5
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
6
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
7
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
8
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
9
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
10
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
11
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
12
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
13
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
14
Ladislav Prešinský, NEKA
6 hlasov
15
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
16
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
6 hlasov
17
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
5 hlasov
18
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
5 hlasov
19
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
4 hlasov
20
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
21
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
4 hlasov
22
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
23
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
24
Milan Greguš, SNS
4 hlasov
25
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
26
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
27
Ivana Matušková, SMS
3 hlasov
28
Lenka Slováčiková, NaS - ns
2 hlasov
29
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
30
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
2 hlasov
31
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
2 hlasov
32
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
2 hlasov
33
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
2 hlasov
34
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
35
Juraj Gajdoš, SNS
2 hlasov
36
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
2 hlasov
37
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
2 hlasov
38
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
39
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
2 hlasov
40
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
2 hlasov
41
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
42
Ivan Habiňák, SNS
1 hlasov
43
Stanislav Hamar, SNS
1 hlasov
44
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
1 hlasov
45
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
46
Eva Antošová, SNS
1 hlasov
47
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
48
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
1 hlasov
49
Peter Oremus, NEKA
1 hlasov
50
Jozef Šiška, KSS
1 hlasov
51
Marta Miklošková, KDS
1 hlasov
52
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
53
Ján Kollár, KSS
1 hlasov
54
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Anna Čagalová, SNS
1 hlasov
56
Peter Spišiak, NaS - ns
57
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
58
Miroslav Timko, KSS
59
Miloslav Horka, SNS
60
Juraj Uhrín, SĽS
61
Miloslav Slováčik, NaS - ns
62
Dušan Janek, KSS
63
Milan Chalachan, SMS
64
Eduard Kolesár, ASV
65
Oľga Froncová, SNS
66
Jaroslav Lopata, KSS
67
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
68
Jozef Čapla, SNS
69
Vladimír Lauko, SNS
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
71
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
72
Martin Mikuláš, SNS
73
Viliam Mokraň, KĽS

Volebná účasť

34,79
%
2017 1. kolo
18,15
%
2013 2. kolo
27,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,79%
2013 2. kolo 18,15%
2013 1. kolo 27,84%