vyberte rok
Hosťováokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
41.82%
Peter Oremus NEKA
17.27%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
14.55%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
14.55%
Ľászló Hajdu MKDA
6.36%
Milan Uhrík ĽSNS
4.55%
Renáta Kolenčíková NEKA
0.91%
Ján Marko NP

Volebná účasť

34,79
%
2017 1. kolo
18,15
%
2013 2. kolo
27,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,79%
2013 2. kolo 18,15%
2013 1. kolo 27,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
79 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
39 hlasov
3
Peter Oremus, NEKA
28 hlasov
4
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
5
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
6
Ľubomír Moravčík, NEKA
17 hlasov
7
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
8
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
9
Miroslav Tvrdoň, NEKA
14 hlasov
10
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
12
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Igor Demo, NEKA
12 hlasov
14
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
15
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
17
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
18
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
20
Peter Bulla, NEKA
10 hlasov
21
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
23
Mariana Kováčová, NEKA
8 hlasov
24
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
27
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
29
Renáta Kolenčíková, NEKA
6 hlasov
30
Janka Buršáková, NEKA
5 hlasov
31
Branislav Dobrovodský, NEKA
5 hlasov
32
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
33
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
34
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
35
Štefan Štefek, NEKA
5 hlasov
36
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Marek Šesták, NEKA
4 hlasov
40
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Róbert Anda, SDKÚ-DS
4 hlasov
42
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Marta Rácová, NEKA
4 hlasov
45
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
46
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
47
Peter Košťál, NEKA
4 hlasov
48
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
3 hlasov
49
Róbert Sitár, NEKA
3 hlasov
50
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
51
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Viliam Mokráň, SZSZO
3 hlasov
53
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
54
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
55
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
56
Branislav Diďák, NEKA
3 hlasov
57
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
58
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
59
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
60
Jozef Hrozenský, NEKA
2 hlasov
61
Miroslav Gut, NEKA
2 hlasov
62
Anton Žikla, KSS
2 hlasov
63
Roman Mrázik, NEKA
2 hlasov
64
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
65
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
66
Štefan Mirga, SZSZO
1 hlasov
67
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
68
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
1 hlasov
69
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
70
Ján Laurenčík, NP
1 hlasov
71
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
72
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
73
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
74
Mário Duchoň, KSS
1 hlasov
75
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
76
Milan Proksa, SZS
77
Ivan Michna, NEKA
78
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
79
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
80
Dušan Chebeň, NP
81
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
82
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)