vyberte rok
Hostišovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
35.29%
Ján Lunter NEKA
23.53%
Martin Juhaniak NEKA
17.65%
Igor Kašper NEKA
11.76%
Milan Urbáni SMS
5.88%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
5.88%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

10,36
%
2017 1. kolo
36,7
%
2013 2. kolo
17,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 10,36%
2013 2. kolo 36,7%
2013 1. kolo 17,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hazucha, SMER-SD
9 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
7 hlasov
3
Stanislava Zvarová, SMER-SD
6 hlasov
4
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
5
Peter Mináč, SMER-SD
5 hlasov
6
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
7
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
9
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
10
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
11
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
12
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
13
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
15
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
16
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
18
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
19
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
21
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
22
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
23
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
24
Csaba Csízi, MOST - HÍD
25
Gejza Mede, NEKA
26
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Alena Pivovarčiová, NP
28
Ladislav Rigó, SMK-MKP
29
Vojtech Szajkó, SRK
30
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
31
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
33
Aladár Bari, MOST - HÍD
34
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
35
Miroslava Grendelová, KSS
36
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
38
Roman Lebeda, NEKA
39
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
40
Vojtech Menyhárt, NEKA
41
Róbert Čipka, KSS
42
Katarína Moncoľová, NEKA
43
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Ladislav Lang, MOST - HÍD
45
Vojtech Kökény, SRK
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
48
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD