Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
60,53%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
39,47%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ladislav Fízik ASV
26,51%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
21,40%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
20,93%
Emil Samko KĽS
9,77%
Ondrej Binder NEKA
7,91%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
6,98%
Andrea Jenčíková NP
2,33%
Karol Konárik SNS
1,40%
Jaroslav Sekerka KSS
0,93%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,93%
Jozef Sásik SĽS
0,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Silvia Vargová, MOST - HÍD
229 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
216 hlasov
3
Vojtech Szajkó, NEKA
158 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
111 hlasov
5
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
93 hlasov
6
Tibor Lukáčka, ASV
75 hlasov
7
Ladislav Lang, MOST - HÍD
74 hlasov
8
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
70 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
54 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
35 hlasov
11
Csaba Horváth, NEKA
32 hlasov
12
František Auxt, SMK-MKP
28 hlasov
13
Tibor Balog, SMS
27 hlasov
14
Zoltán Bán, SMK-MKP
19 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
19 hlasov
16
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
6 hlasov
17
Peter Vetrák, SĽS
4 hlasov
18
Ján Hiraj, NP
4 hlasov
19
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
20
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
21
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
4 hlasov
22
Ján Antal, ÚSVIT
4 hlasov
23
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
24
Aneta Vargicová, SNS
3 hlasov
25
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
26
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
28
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
29
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
30
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
31
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
33
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
34
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
35
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
36
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
37
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
38
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
39
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
40
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
42
Peter Vraniak, ÚSVIT
43
Samuel Zubo, KSS
44
Jozef Pupala, KSS
45
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
46
Anna Kekeňáková, KSS
47
Dušan Faško, KSS

Volebná účasť

11,25 %

Historický vývoj

39,11 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 34,31 %
23.11. 2013 2. kolo 11,25 %
09.11. 2013 1. kolo 39,11 %