vyberte rok
Hosticeokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
65.53%
Ján Lunter NEKA
17.48%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
6.80%
Marian Kotleba ĽSNS
5.34%
Martin Juhaniak NEKA
1.94%
Miroslav Gálik NAS
0.97%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.97%
Pavel Greksa NEKA
0.49%
Alena Piovarčiová NP
0.49%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

34,31
%
2017 1. kolo
11,25
%
2013 2. kolo
39,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,31%
2013 2. kolo 11,25%
2013 1. kolo 39,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
203 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
131 hlasov
3
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
117 hlasov
4
Lukáš Kvietok, SMER-SD
95 hlasov
5
Vojtech Menyhárt, NEKA
95 hlasov
6
Stanislav Krahulec, NEKA
92 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
70 hlasov
8
Ladislav Lang, MOST - HÍD
65 hlasov
9
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
63 hlasov
10
Ferenc Auxt, SMK-MKP
50 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
49 hlasov
12
Aladár Bari, MOST - HÍD
28 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
25 hlasov
14
Vojtech Kökény, SRK
19 hlasov
15
Vojtech Szajkó, SRK
19 hlasov
16
Csaba Csízi, MOST - HÍD
18 hlasov
17
Gejza Mede, NEKA
15 hlasov
18
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
19
Ján Lichanec, NEKA
5 hlasov
20
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
3 hlasov
21
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
22
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
23
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
24
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
26
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
27
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
29
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
30
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
33
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
34
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
36
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
37
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
39
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Martin Pliešovský, SNS
42
Aneta Vargicová, SNS
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
45
Roman Lebeda, NEKA
46
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
47
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD