vyberte rok
Hosteokres Galanta

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
47.86%
Tibor Mikuš NEKA
47.01%
Márius Novák NP
2.56%
József Berényi SMK
1.71%
Konrád Rigó Most-Híd
0.85%
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

31,56
%
2017 1. kolo
23,71
%
2013 2. kolo
17,11
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,56%
2013 2. kolo 23,71%
2013 1. kolo 17,11%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Németh, SMER-SD
51 hlasov
2
Jana Hanuliaková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
3
Miloš Majko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
4
Jozef Boledovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
5
Martin Práznovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
6
Ľuboš Šúry, SMER-SD
27 hlasov
7
Róbert Korec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
8
Marek Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
9
Adrián Macho, NEKA
20 hlasov
10
Roman Sukeník, SMER-SD
19 hlasov
11
Martin Drobný, SNS
18 hlasov
12
Stanislav Tvrdík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Ľubomír Noga, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
14
Slávka Kramárová, SNS
14 hlasov
15
Marta Némethová, SMER-SD
13 hlasov
16
Roman Vančo, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
17
Peter Paška, NEKA
12 hlasov
18
Andrej Tábori, NEKA
12 hlasov
19
David Slíž, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
20
Marta Vajdová, NEKA
11 hlasov
21
Janka Repčoková, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Júlia Gálová, SMER-SD
11 hlasov
23
Ervin Chomča, MOST - HÍD
10 hlasov
24
Stanislav Lipovský, DOMA DOBRE
5 hlasov
25
Jozef Pinček, NP
5 hlasov
26
Gábor Gál, MOST - HÍD
5 hlasov
27
Zuzana Csadyová, MOST - HÍD
3 hlasov
28
Milan Bánovský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
29
József Berényi, SMK-MKP
3 hlasov
30
František Juhos, MOST - HÍD
2 hlasov
31
Václav Jurčaga, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
32
Andrea Klabuzai, SMK-MKP
2 hlasov
33
Peter Szabó, MOST - HÍD
1 hlasov
34
László Pék, SMK-MKP
35
Adrián Kubica, MOST - HÍD
36
Zoltán Forró, MOST - HÍD
37
Krisztián Forró, SMK-MKP
38
László Biró, SMK-MKP
39
Gergely Agócs, SMK-MKP
40
Tamás Zupko, SMK-MKP