Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
84,52%
Rudolf Bauer KDS
15,48%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
58,52%
Rudolf Bauer KDS
11,85%
Jozef Holečko NEKA
6,67%
Lukáš Sisák KSS
5,19%
Dominika Palaščáková NOVA
4,44%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,44%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,70%
Jaroslav Džunko NEKA
2,96%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,22%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
69 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
66 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER - SD
62 hlasov
4
Ľubica Rošková, SMER - SD
58 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER - SD
58 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
50 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER - SD
40 hlasov
8
Valéria Eľková, NEKA
40 hlasov
9
Jozef Makohus, SMER - SD
39 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
27 hlasov
11
Vladimíra Fortunová, KSS
22 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
13
Ján Potocký, SMS
13 hlasov
14
Tibor Varga, SMK-MKP
13 hlasov
15
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
16
Juraj Jevin, SaS
10 hlasov
17
Milan Potocký, NEKA
9 hlasov
18
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
19
Juraj Brecko, KSS
8 hlasov
20
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
21
Martin Magura, SMS
8 hlasov
22
Stanislav Gaľa, SNS
8 hlasov
23
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
8 hlasov
24
Oliver Petrík, NEKA
8 hlasov
25
Imrich Balog, KĽS
7 hlasov
26
Martin Stripai, SMS
7 hlasov
27
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
28
Dagmara Balogová, KSS
6 hlasov
29
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
30
Ján Mičuda, NEKA
6 hlasov
31
Slavomír Kešeľ, SRÚS
5 hlasov
32
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
33
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
34
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
35
Jozef Jusko, ÚSVIT
4 hlasov
36
Rastislav Olexa, NEKA
4 hlasov
37
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
38
Rastislav Tomaš, KSS
4 hlasov
39
Pavol Valko, SMS
4 hlasov
40
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
41
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
42
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
43
Ján Bednár, NOVA
3 hlasov
44
Gábor Mihók, SMK-MKP
3 hlasov
45
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
46
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
47
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
48
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
49
Attila Barkó, SMK-MKP
2 hlasov
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
51
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
52
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
53
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
54
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
55
Tomáš Bubelíny, NOVA

Volebná účasť

24,39
%
2017 1. kolo
25,11
%
2013 2. kolo
22,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,39%
2013 2. kolo 25,11%
2013 1. kolo 22,58%