vyberte rok
Horovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
70.21%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14.89%
Oliver Petrík JĽSS
4.26%
Jarmila Tkáčová SNS
3.55%
Róbert Bačinský NEKA
2.84%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.13%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.42%
Lukáš Sisák KSS
0.71%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,39
%
2017 1. kolo
25,11
%
2013 2. kolo
22,58
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,39%
2013 2. kolo 25,11%
2013 1. kolo 22,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Cibereová, SMER-SD
73 hlasov
2
Bohuš Jakuboc, ŠKV
55 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
49 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
47 hlasov
5
Valéria Eľková, NEKA
46 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER-SD
44 hlasov
7
Timea Sotáková, SMER-SD
34 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER-SD
32 hlasov
9
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
25 hlasov
11
Pavol Kuchta, SMER-SD
20 hlasov
12
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
13
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Jozef Bobík, NEKA
15 hlasov
15
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
16
Ľudovít Adam, NEKA
11 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Peter Sabol, SNS
10 hlasov
19
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
21
Michal Stričík, ŠKV
9 hlasov
22
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
23
Marián Markovič, ŠKV
8 hlasov
24
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Mária Bálintová, MOST - HÍD
7 hlasov
26
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
28
Emil Čurma, SNS
7 hlasov
29
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
30
Stanislav Gaľa, ŠKV
7 hlasov
31
Ján Viselka, NEKA
6 hlasov
32
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
33
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
5 hlasov
34
Peter Badida, VZDOR
5 hlasov
35
Miroslav Šimko, SNS
5 hlasov
36
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
39
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
40
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
41
Marián Nistor, ŠKV
4 hlasov
42
Peter Malík, SNS
4 hlasov
43
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
4 hlasov
44
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
45
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
46
Mária Vargová, MOST - HÍD
4 hlasov
47
Ildikó Vargová, ŠKV
4 hlasov
48
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
49
Dušan Goda, NEKA
3 hlasov
50
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasov
51
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
52
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
53
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
54
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
55
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasov
56
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov
57
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
58
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
59
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
60
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
61
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
63
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
64
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
65
Peter Borza, SNS
1 hlasov
66
Lukáš Pažinka, NEKA
67
Jozef Onda, NAJ
68
Marek Misár, NAJ
69
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
70
Mikuláš Kiš, NAJ
71
Jozef Jambor, NAJ
72
Peter Horňák, DS
73
Viliam Brandis, NAJ
74
Oskar Szabo, SZS