Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
71,01%
Igor Ryban NEKA
15,94%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
8,70%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
2,90%
Juraj Pavlovič KSS
1,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Rohoň, NEKA
61 hlasov
2
Róbert Ivaška, SMER - SD
23 hlasov
3
Tomáš Zanovit, SNS
13 hlasov
4
Tatiana Červeňová, SMER - SD
11 hlasov
5
Marián Fedor, SMER - SD
10 hlasov
6
Zdenko Kozák, NEKA
9 hlasov
7
Katarína Tomášová, SMER - SD
8 hlasov
8
Štefan Balošák, SMER - SD
7 hlasov
9
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
10
Peter Vons, NEKA
6 hlasov
11
František Výrostko, NEKA
6 hlasov
12
Peter Kašuba, NEKA
6 hlasov
13
Miroslav Mazúr, SMER - SD
5 hlasov
14
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
15
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
16
Juraj Antal, NEKA
4 hlasov
17
Róbert Gottlieb, NEKA
4 hlasov
18
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
4 hlasov
19
Marek Pavlovič, KSS
3 hlasov
20
Miroslav Herák, KSS
3 hlasov
21
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
22
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
3 hlasov
23
Ľubomír Vaňko, NEKA
3 hlasov
24
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Milan Nemček, EDS
3 hlasov
26
Nadežda Šugrová, SMER - SD
3 hlasov
27
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
28
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasov
29
Miroslav Mlynár, SMER - SD
2 hlasov
30
Danica Medvecká, KSS
2 hlasov
31
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
2 hlasov
32
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
33
Tibor Adamko, NEKA
2 hlasov
34
Ľubomír Kolár, KSS
2 hlasov
35
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
2 hlasov
36
Peter Belica, NEKA
2 hlasov
37
Vladimír Polakovič, NEKA
2 hlasov
38
Matej Bórik, NEKA
2 hlasov
39
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Milan Benko, NEKA
1 hlasov
41
Oxana Tkáčová, NP
1 hlasov
42
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
43
Peter Šimkovič, NEKA
1 hlasov
44
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
46
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
47
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
48
Patrik Volentier, OKS, NOVA
49
Marcel Vajzer, NP
50
Jozef Kendra, KSS
51
Pavol Krišpinský, PD
52
František Kurhajec, ĽS-HZDS
53
Ján Mičko, KSS
54
Zita Prívozníková, KSS

Volebná účasť

53,19
%
2017 1. kolo
51,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 53,19%
2013 1. kolo 51,49%