vyberte rok
Horný Barokres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
62.36%
Konrád Rigó Most-Híd
21.67%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
9.51%
Tibor Mikuš NEKA
5.32%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1.14%
Márius Novák NP

Volebná účasť

25,57
%
2017 1. kolo
25,53
%
2013 2. kolo
23,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,57%
2013 2. kolo 25,53%
2013 1. kolo 23,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Menyhárt, SMK-MKP
123 hlasov
2
Iván Fenes, SMK-MKP
121 hlasov
3
Zoltán Hájos, SMK-MKP
111 hlasov
4
Csaba Orosz, SMK-MKP
101 hlasov
5
Rozália Hervay, SMK-MKP
101 hlasov
6
László Bacsó, SMK-MKP
82 hlasov
7
Zoltán Horváth, NEKA
72 hlasov
8
Károly Földes, NEKA
69 hlasov
9
Konrád Rigó, MOST - HÍD
68 hlasov
10
Marian Soóky, SMK-MKP
49 hlasov
11
Irén Sárközy, MOST - HÍD
48 hlasov
12
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
13
Ladislav Polák, SMK-MKP
41 hlasov
14
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
33 hlasov
15
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
16
Alexander Dakó, NEKA
30 hlasov
17
František Vangel, MOST - HÍD
29 hlasov
18
Ivan Seňan, MOST - HÍD
28 hlasov
19
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
20
Kristian Kovács, MOST - HÍD
28 hlasov
21
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
22
Edita Lysinová, MOST - HÍD
26 hlasov
23
Jakub Nagy, SZSZO
23 hlasov
24
Albin Varga, MOST - HÍD
22 hlasov
25
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
26
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
27
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
28
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
15 hlasov
29
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
30
Iveta Fajnorová, NAJ
14 hlasov
31
Richard Kmeť, SMER-SD
14 hlasov
32
Pavol Sebök, NEKA
14 hlasov
33
Emília Danišová, NAJ
13 hlasov
34
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
35
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
36
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Peter Súlovský, SNS
7 hlasov
38
Dagmar Fuseková, NP
6 hlasov