Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
51,16%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
48,84%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
53,66%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
26,83%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
7,32%
Andrea Jenčíková NP
4,88%
Karol Konárik SNS
2,44%
Ondrej Binder NEKA
2,44%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,44%
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
24 hlasov
2
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
23 hlasov
3
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
23 hlasov
4
Ján Antal, ÚSVIT
9 hlasov
5
Romana Antalová, ÚSVIT
7 hlasov
6
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
6 hlasov
7
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
8
Jaroslav Suja, NEKA
5 hlasov
9
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
10
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
11
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
12
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
13
Silvia Vargová, MOST - HÍD
3 hlasov
14
Samuel Zubo, KSS
3 hlasov
15
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
16
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
17
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
18
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
2 hlasov
19
František Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
20
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
21
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
22
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
23
Tibor Lukáčka, ASV
1 hlasov
24
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
25
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
26
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
27
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
28
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
29
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
30
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
31
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
32
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
34
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
35
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Dušan Širák, KSS
37
Ladislav Rigó, SMK-MKP
38
Vojtech Szajkó, NEKA
39
Renáta Puhlová, PD
40
Veronika Rízová, KSS
41
Vojtech Kökény, SRK
42
Anna Kekeňáková, KSS
43
Peter Juhász, SMK-MKP
44
Csaba Horváth, NEKA
45
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
46
Zoltán Bán, SMK-MKP
47
Peter Vetrák, SĽS

Volebná účasť

42,30
%
2017 1. kolo
39,28
%
2013 2. kolo
41,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,30%
2013 2. kolo 39,28%
2013 1. kolo 41,07%