vyberte rok
Horné Zahoranyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54.76%
Igor Kašper NEKA
21.43%
Marian Kotleba ĽSNS
11.90%
Martin Juhaniak NEKA
7.14%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.38%
Alena Piovarčiová NP
2.38%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

42,3
%
2017 1. kolo
39,28
%
2013 2. kolo
41,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,3%
2013 2. kolo 39,28%
2013 1. kolo 41,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
20 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
19 hlasov
3
Miroslava Vargová, NEKA
9 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
8 hlasov
5
Ján Lichanec, NEKA
7 hlasov
6
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
7
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
8
Roman Lebeda, NEKA
4 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
3 hlasov
11
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
13
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
14
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
15
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
2 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
21
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
22
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
23
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
27
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
28
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
32
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
33
Ferenc Auxt, SMK-MKP
34
Aladár Bari, MOST - HÍD
35
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
36
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
37
Róbert Čipka, KSS
38
Anatolij Jefimov, KSS
39
Vojtech Kökény, SRK
40
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Gejza Mede, NEKA
42
Vojtech Menyhárt, NEKA
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Ladislav Rigó, SMK-MKP
46
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
47
Vojtech Szajkó, SRK
48
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
49
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...