vyberte rok
Horné Vesteniceokres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57.94%
Štefan Škultéty NEKA
21.43%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
7.14%
Petra Hajšelová Sme rodina
6.35%
Igor Valko NP
3.17%
Nora Pániková SZS
2.38%
Ferdinand Vavrík NEKA
1.59%

Volebná účasť

24,58
%
2017 1. kolo
11,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,58%
2013 1. kolo 11,65%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Šramková, NEKA
76 hlasov
2
Pavol Caňo, NEKA
65 hlasov
3
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
4
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
5
Vojtech Čičmanec, NEKA
26 hlasov
6
Dušan Ďuriš, NEKA
21 hlasov
7
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
8
Viera Beňová, NEKA
20 hlasov
9
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
10
Tibor Čičmanec, NEKA
20 hlasov
11
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
12
Ladislav Procházka, NEKA
19 hlasov
13
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
14
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
15
Branislav Gigac, NEKA
17 hlasov
16
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
17
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
19
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
20
Ľubomír Dzurák, NEKA
15 hlasov
21
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
22
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
23
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
24
Martin Šujan, NEKA
13 hlasov
25
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
26
Michal Ďureje, NEKA
12 hlasov
27
Miroslav Dzina, NEKA
12 hlasov
28
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
29
Jana Matiašková, NEKA
10 hlasov
30
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
31
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
32
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
33
Martin Drozd, NEKA
10 hlasov
34
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
35
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
36
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
37
Miroslav Rajčo, NEKA
8 hlasov
38
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Branislav Krpelan, NEKA
8 hlasov
40
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
8 hlasov
41
Jozef Franek, NEKA
8 hlasov
42
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
43
Alojz Vlčko, NEKA
7 hlasov
44
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
45
Tomáš Kozák, NEKA
7 hlasov
46
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
47
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
48
Anton Vrecko, NEKA
6 hlasov
49
Eduard Prilinský, NEKA
6 hlasov
50
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
6 hlasov
51
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
52
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
53
Tomáš Grešner, NEKA
5 hlasov
54
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
55
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
56
Viera Hurtišová, KSS
4 hlasov
57
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
58
Jozef Otto, NEKA
4 hlasov
59
Andrej Kmotorka, NEKA
4 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
61
Marián Mittaš, KSS
3 hlasov
62
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
63
Ján Madžo, DOMA DOBRE
3 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
65
Karol Herceg, KSS
1 hlasov
66
Ingrid Majdová, KSS
1 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov
68
Martin Uríček, NEKA
1 hlasov