Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
31,72%
Milan Belica NEKA
28,49%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,59%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,91%
Martin Kusenda NEKA
5,91%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,91%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,76%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,54%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,54%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
72 hlasov
2
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
57 hlasov
3
Matúš Hubinský, NEKA
51 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
40 hlasov
5
Peter Kochan, NEKA
39 hlasov
6
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
37 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
35 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
9
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
10
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
27 hlasov
11
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
12
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
17 hlasov
13
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
14
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
15
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
16
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
17
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
18
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
19
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
20
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
21
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
12 hlasov
22
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
23
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
24
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
11 hlasov
25
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Martin Dočkalik, NEKA
11 hlasov
27
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
28
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
29
Oľga Hudoková, NK/NEKA
10 hlasov
30
Renáta Kirková, NK/NEKA
9 hlasov
31
Jaroslav Blina, KSS
8 hlasov
32
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
33
Martin Tarčák, NK/NEKA
7 hlasov
34
Ľubomíra Švecová, KSS
6 hlasov
35
Anton Švec, KSS
6 hlasov
36
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
6 hlasov
37
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
38
Marian Fázik, NK/NEKA
4 hlasov
39
Adam Jamrich, KSS
3 hlasov
40
Ján Mlynár, REPUBLIKA
2 hlasov
41
David Gerhát, KSS
1 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA

Volebná účasť

45,43 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,43 %
04.11. 2017 1. kolo 26,97 %
23.11. 2013 2. kolo 11,52 %
09.11. 2013 1. kolo 14,64 %