Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
34,93%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
23,94%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
13,24%
Peter Palko KSS
12,11%
Ľubomír Žabár NEKA
10,70%
Marián Herdel NEKA
5,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
180 hlasov
2
Milan Blaško, SNS
106 hlasov
3
Milan Kebísek, NEKA
91 hlasov
4
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
73 hlasov
5
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
57 hlasov
6
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
53 hlasov
7
Martina Kebísková, NEKA
48 hlasov
8
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
48 hlasov
9
Juraj Ondračka, SMER - SD
47 hlasov
10
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
46 hlasov
11
Tomáš Vaňo, NEKA
45 hlasov
12
Milan Berec, SMER - SD
42 hlasov
13
Martin Adamec, NEKA
41 hlasov
14
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
41 hlasov
15
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
38 hlasov
16
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
37 hlasov
17
Marta Blahová, ĽS-HZDS
35 hlasov
18
Eduard Hartmann, SNS
35 hlasov
19
Tibor Jankovský, SMER - SD
34 hlasov
20
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
34 hlasov
21
Lucia Štefancová, NEKA
33 hlasov
22
Daniel Beníček, SMER - SD
31 hlasov
23
Jaroslav Jambor, NEKA
29 hlasov
24
Miroslav Hlinka, SMER - SD
29 hlasov
25
Danica Birošová, NEKA
27 hlasov
26
Vladimír Mojto, NEKA
26 hlasov
27
Peter Palko, KSS
24 hlasov
28
Ľubomír Žabár, NEKA
24 hlasov
29
Tomáš Bečár, NEKA
24 hlasov
30
Martin Barčák, NEKA
23 hlasov
31
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
23 hlasov
32
Stanislav Pastva, SMER - SD
20 hlasov
33
Jaroslav Ridoško, SNS
20 hlasov
34
Marta Šajbidorová, NEKA
20 hlasov
35
Eva Červeňanová, NEKA
20 hlasov
36
Anton Beták, NEKA
20 hlasov
37
Michal Križan, NEKA
18 hlasov
38
Ján Kanaba, NEKA
18 hlasov
39
Jozef Hrdlička, KSS
15 hlasov
40
Peter Brázda, SNS
15 hlasov
41
Iveta Kováčiková, SMER - SD
14 hlasov
42
Janka Fabová, Paliho Kapurková
14 hlasov
43
Ľubomír Štefánik, NEKA
13 hlasov
44
Valika Meravá, KSS
13 hlasov
45
Iveta Šipošová, KSS
13 hlasov
46
Juraj Kotleba, SNS
12 hlasov
47
Emil Košút, SMER - SD
12 hlasov
48
Martin Dohál, NEKA
12 hlasov
49
Leo Kužela, NEKA
12 hlasov
50
Alojz Švajda, NEKA
12 hlasov
51
Miloslav Baco, NEKA
11 hlasov
52
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
11 hlasov
53
Ľubomír Dvorský, NEKA
10 hlasov
54
Martina Beňovičová, NEKA
10 hlasov
55
Peter Hudec, KSS
10 hlasov
56
Lenka Ďurechová, KSS
10 hlasov
57
Ondrej Čapák, SNS
10 hlasov
58
Peter Hlucháň, NEKA
9 hlasov
59
Martin Chlapík, SNS
9 hlasov
60
Jaroslav Šmíd, NEKA
9 hlasov
61
Miroslav Kopčan, NEKA
8 hlasov
62
Patrik Burian, NEKA
7 hlasov
63
Miroslav Zámečník, KSS
7 hlasov
64
Ľubomír Tunega, NEKA
7 hlasov
65
Ján Hradský, NEKA
6 hlasov
66
Dušan Štrauss, NaS - ns
6 hlasov
67
Pavol Suško, KSS
6 hlasov
68
Juraj Štepnička, SNS
5 hlasov
69
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
4 hlasov
70
Václav Vacula, 99%
3 hlasov

Volebná účasť

21,28
%
2017 1. kolo
16,48
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,28%
2013 1. kolo 16,48%