vyberte rok
Horné Semerovceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
28.72%
Iván Farkas SMK
28.72%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
20.21%
Milan Uhrík ĽSNS
9.57%
Peter Oremus NEKA
8.51%
Ľászló Hajdu MKDA
2.13%
Renáta Kolenčíková NEKA
2.13%
Ján Marko NP

Volebná účasť

18,54
%
2017 1. kolo
8,83
%
2013 2. kolo
11,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,54%
2013 2. kolo 8,83%
2013 1. kolo 11,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Köpöncei, SMK-MKP
47 hlasov
2
Pál Zachar, NEKA
42 hlasov
3
Dezső Pálffy, SMK-MKP
36 hlasov
4
Zita Cseri, NEKA
24 hlasov
5
Beáta Kiss, SMK-MKP
24 hlasov
6
Tibor Csenger, SMK-MKP
23 hlasov
7
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
21 hlasov
8
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
9
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
10
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
11
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
12
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
13
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
14
Ondrej Juhász, NEKA
12 hlasov
15
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
16
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
17
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
18
Igor Éder, NEKA
10 hlasov
19
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
20
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
23
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
25
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Igor Varga, NEKA
7 hlasov
28
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Marianna Šedivá, NEKA
6 hlasov
31
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Erika Sulinová, NEKA
5 hlasov
34
Ján Krtík, NEKA
5 hlasov
35
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
36
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Michal Ivanický, KSS
2 hlasov
41
Ján Hamar, KSS
1 hlasov
42
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
43
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
44
Igor Gogora, NEKA
1 hlasov
45
Miroslav Kamenský, KSS
46
Ján Kútik, KSS