Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
67,05%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
14,02%
Martin Červenka NEKA
5,96%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
3,51%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
3,42%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
3,24%
Roland Hakszer NEKA
1,14%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,79%
Roman Chudý ŽIVOT
0,61%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
742 hlasov
2
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
616 hlasov
3
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
524 hlasov
4
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
508 hlasov
5
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
457 hlasov
6
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
446 hlasov
7
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
361 hlasov
8
Peter Paška, NEKA
168 hlasov
9
Juraj Bottka, NEKA
119 hlasov
10
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
106 hlasov
11
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
101 hlasov
12
Valéria Mýtniková, NEKA
90 hlasov
13
Ľuboš Šúry, SMER - SD
74 hlasov
14
Marta Vajdová, NEKA
66 hlasov
15
Michael Boško, Progresívne Slovensko
62 hlasov
16
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
60 hlasov
17
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
57 hlasov
18
Roman Súkeník, SMER - SD
56 hlasov
19
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
55 hlasov
20
Slávka Kramárová, SNS
53 hlasov
21
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
53 hlasov
22
Martin Tomčányi, NEKA
49 hlasov
23
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
24
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
48 hlasov
25
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
42 hlasov
26
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
42 hlasov
27
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
41 hlasov
28
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
39 hlasov
29
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
39 hlasov
30
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
38 hlasov
31
Matej Godáň, NEKA
38 hlasov
32
Milan Zeleňák, ŽIVOT
31 hlasov
33
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
31 hlasov
34
Miroslav Štibráni, NEKA
30 hlasov
35
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
30 hlasov
36
Maroš Kollárik, NEKA
29 hlasov
37
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
28 hlasov
38
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
39
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
40
Vladimír Danko, ŽIVOT
19 hlasov
41
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
16 hlasov
42
Anton Vizváry, NK/NEKA
13 hlasov
43
Svätopluk Vašečka, SNS
11 hlasov

Volebná účasť

50,42 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,42 %
04.11. 2017 1. kolo 27,53 %
23.11. 2013 2. kolo 26,28 %
09.11. 2013 1. kolo 19,31 %