Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
47,17%
Adrian Polóny NEKA
22,17%
Rudolf Huliak NK/NEKA
16,04%
Marek Modranský NEKA
5,19%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
4,72%
Michal Albert KSS
2,36%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,42%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,47%
Miroslav Suja REPUBLIKA
0,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
51 hlasov
2
Igor Kašper, SME RODINA
51 hlasov
3
Milan Smädo, NEKA
46 hlasov
4
Marek Modranský, NEKA
43 hlasov
5
Katarína Belicová, NEKA
28 hlasov
6
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
7
Vladimír Sklenka, NEKA
25 hlasov
8
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
24 hlasov
9
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
24 hlasov
10
Stanislav Mičev, NEKA
23 hlasov
11
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
22 hlasov
12
Martina Kubišová, NEKA
22 hlasov
13
Ivan Mailing, NK/NEKA
22 hlasov
14
Martin Turčan, NEKA
20 hlasov
15
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
16
David Kapusta, NEKA
19 hlasov
17
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
18 hlasov
18
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
18 hlasov
19
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
20
Matúš Molitoris, NEKA
16 hlasov
21
Michal Rusko, SOM Slovensko
16 hlasov
22
Erika Karová, NEKA
14 hlasov
23
Karol Kováč, NEKA
14 hlasov
24
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
25
Zuzana Macošková, NK/NEKA
13 hlasov
26
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
27
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
11 hlasov
28
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
11 hlasov
29
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
30
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
10 hlasov
31
Radoslav Petrík, NK/NEKA
10 hlasov
32
Peter Gogola, NEKA
10 hlasov
33
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
10 hlasov
34
Marek Vyhnička, SNS
9 hlasov
35
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
36
Maroš Čupka, Socialisti.sk
8 hlasov
37
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
8 hlasov
38
Ján Mizerák, SME RODINA
8 hlasov
39
Michal Albert, KSS
7 hlasov
40
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
7 hlasov
41
Csilla Droppová, NEKA
7 hlasov
42
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
7 hlasov
43
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
44
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
45
Andrea Dolinská, NEKA
6 hlasov
46
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
47
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
6 hlasov
48
Pavel Bachleda, NEKA
5 hlasov
49
Juraj Odor, NEKA
5 hlasov
50
Martin Majling, NEKA
5 hlasov
51
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
52
Peter Ušiak, NEKA
5 hlasov
53
Ivan Kostúr, KSS
5 hlasov
54
Peter Voskár, NK/NEKA
4 hlasov
55
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
56
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
57
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
3 hlasov
58
Peter Plančík, KSS
3 hlasov
59
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
60
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
3 hlasov
61
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
62
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
3 hlasov
63
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
64
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
65
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
66
Elena Buksová, NEKA
2 hlasov
67
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
2 hlasov
68
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
69
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
70
Milan Lichý, NEKA
2 hlasov
71
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
72
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
73
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
75
Marta Medzihradská, NEKA
1 hlasov
76
Matúš Mistrík, NK/NEKA
1 hlasov
77
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
1 hlasov
78
Pavel Marko, NK/NEKA
79
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
80
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
81
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...

Volebná účasť

71,16 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,16 %
04.11. 2017 1. kolo 56,37 %
23.11. 2013 2. kolo 39,68 %
09.11. 2013 1. kolo 39,56 %