Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
52,80%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
47,20%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
46,22%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
19,33%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
13,45%
Jaroslav Sekerka KSS
9,24%
Karol Konárik SNS
7,56%
Ondrej Binder NEKA
1,68%
Andrea Jenčíková NP
1,68%
Jozef Sásik SĽS
0,84%
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
2
Karol Konárik, SNS
39 hlasov
3
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
38 hlasov
4
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
35 hlasov
5
Jaroslav Sekerka, KSS
32 hlasov
6
Jaroslav Kuracina, NEKA
31 hlasov
7
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
31 hlasov
8
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
28 hlasov
9
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
24 hlasov
10
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
22 hlasov
11
Ľubomír Motyčka, NEKA
18 hlasov
12
Peter Gogola, NEKA
15 hlasov
13
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
14
Ján Chladný, KDS
13 hlasov
15
Vladimír Sklenka, NEKA
12 hlasov
16
Igor Donoval, ASV
12 hlasov
17
Janka Slaná, NEKA
12 hlasov
18
Martin Baník, KDS
11 hlasov
19
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
20
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
21
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
10 hlasov
22
Michal Rusko, NEKA
9 hlasov
23
Iveta Majerová, NEKA
8 hlasov
24
Branislav Slaný, NEKA
8 hlasov
25
Miloš Horný, SMS
8 hlasov
26
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
7 hlasov
27
Jaroslav Maslen, NEKA
7 hlasov
28
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
29
Peter Majerský, KSS
6 hlasov
30
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
6 hlasov
31
Ľubomír Piterka, NEKA
6 hlasov
32
Juraj Remšík, SMS
6 hlasov
33
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
34
Jozef Smekal, NEKA
5 hlasov
35
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
36
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
37
Teodor Bindas, SMS
4 hlasov
38
Daniela Baranová, MOST - HÍD
4 hlasov
39
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Simon Barth, SMS
3 hlasov
41
Peter Rusnák, NEKA
3 hlasov
42
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
43
Ivan Kostúr, KSS
3 hlasov
44
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
3 hlasov
45
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
46
Ľubomír Šesták, NEKA
2 hlasov
47
Janka Slobodníková, SĽS
2 hlasov
48
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
49
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasov
51
Dana Hríbiková, OKS
1 hlasov
52
Pavol Svetlík, SNS
1 hlasov
53
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
54
Igor Ďurana, SĽS
1 hlasov
55
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
56
Ján Jambrich, SĽS
1 hlasov
57
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
58
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
59
Augustín Richtárech, OKS
1 hlasov
60
Andrej Sliacky, SMS
1 hlasov
61
Roman Štrba, SĽS
62
Vladimír Rosinský, SĽS

Volebná účasť

56,37
%
2017 1. kolo
39,68
%
2013 2. kolo
39,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 56,37%
2013 2. kolo 39,68%
2013 1. kolo 39,56%