Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
54,98%
Martin Červenka NEKA
17,07%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
9,97%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
9,06%
Zdenko Rosina NK/NEKA
3,78%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,87%
Roman Chudý ŽIVOT
1,06%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,45%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,45%
Roland Hakszer NEKA
0,30%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Ostrovský, SNS
193 hlasov
2
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
179 hlasov
3
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
173 hlasov
4
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
120 hlasov
5
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
112 hlasov
6
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
103 hlasov
7
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
96 hlasov
8
Marián Galbavý, NEKA
88 hlasov
9
Magdaléna Eliášová, NEKA
76 hlasov
10
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
76 hlasov
11
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
70 hlasov
12
Ivan Dobrovodský, NEKA
70 hlasov
13
Marek Neštický, NEKA
69 hlasov
14
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
66 hlasov
15
Maroš Sagan, NEKA
65 hlasov
16
Július Zemko, SMER - SD
64 hlasov
17
Iveta Bakičová, NEKA
59 hlasov
18
Šimon Štefunko, NEKA
59 hlasov
19
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
58 hlasov
20
Lívia Voleková, REPUBLIKA
58 hlasov
21
Matej Lančarič, NEKA
58 hlasov
22
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
56 hlasov
23
Štefan Krištofík, SMER - SD
54 hlasov
24
Peter Hambálek, SMER - SD
54 hlasov
25
Jozef Remenár, REPUBLIKA
53 hlasov
26
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
52 hlasov
27
Dušan Mikulka, SNS
49 hlasov
28
Ľubica Horváthová, NEKA
47 hlasov
29
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
30
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
46 hlasov
31
Tibor Pekarčík, NEKA
45 hlasov
32
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
45 hlasov
33
Natália Blahová, DS
42 hlasov
34
Stanislav Hric, NEKA
41 hlasov
35
Viliam Kochajda, SMER - SD
41 hlasov
36
Žaneta Gogolová, NEKA
40 hlasov
37
Alan Bočkay, NEKA
39 hlasov
38
Marcel Krajčo, NEKA
39 hlasov
39
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
37 hlasov
40
Silvia Urmínska, SMER - SD
37 hlasov
41
Juraj Horváth, SNS
36 hlasov
42
Ľuboš Kollár, NEKA
32 hlasov
43
Eva Nemčovská, NEKA
31 hlasov
44
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
31 hlasov
45
Peter Kvasničák, NEKA
30 hlasov
46
Jozef Kozoň, NEKA
28 hlasov
47
Zdenko Rosina, NK/NEKA
28 hlasov
48
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
28 hlasov
49
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
50
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
27 hlasov
51
Radovan Hynek, REPUBLIKA
26 hlasov
52
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
25 hlasov
53
Peter Chmela, NEKA
24 hlasov
54
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
55
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
56
Martin Ružička, SNS
21 hlasov
57
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
58
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
20 hlasov
59
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
19 hlasov
60
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
18 hlasov
61
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
18 hlasov
62
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
16 hlasov
63
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
64
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
65
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
6 hlasov
66
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
5 hlasov

Volebná účasť

45,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,81 %
04.11. 2017 1. kolo 23,86 %
23.11. 2013 2. kolo 13,75 %
09.11. 2013 1. kolo 11,87 %