vyberte rok
Horné Orešanyokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
56.42%
Tibor Mikuš NEKA
38.55%
Márius Novák NP
3.07%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1.40%
József Berényi SMK
0.56%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

23,86
%
2017 1. kolo
13,75
%
2013 2. kolo
11,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,86%
2013 2. kolo 13,75%
2013 1. kolo 11,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
138 hlasov
2
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
132 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
123 hlasov
4
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
94 hlasov
5
Martin Ostrovský, SNS
91 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
7
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
8
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
9
Vladimír Púčik, SMER-SD
58 hlasov
10
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
11
Augustín Hambálek, SMER-SD
50 hlasov
12
Jozef Klokner, NEKA
49 hlasov
13
Štefan Krištofík, SMER-SD
45 hlasov
14
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
15
Marián Galbavý, NEKA
41 hlasov
16
Matej Lančarič, NEKA
40 hlasov
17
Marek Neštický, NEKA
39 hlasov
18
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
19
Ľubomír Antal, SMER-SD
38 hlasov
20
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
21
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
22
Tibor Pekarčík, NEKA
36 hlasov
23
Šimon Štefunko, NEKA
35 hlasov
24
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
25
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
26
Karol Zachar, SMER-SD
34 hlasov
27
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
28
Marta Gubrická, SMER-SD
31 hlasov
29
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
30
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
31
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
32
Martin Uhlík, NEKA
28 hlasov
33
Peter Chmela, NEKA
26 hlasov
34
Valburga Lobotková, SMER-SD
26 hlasov
35
Peter Sloboda, NEKA
26 hlasov
36
Július Zemko, SMER-SD
25 hlasov
37
Jaroslav Cehlárik, NEKA
24 hlasov
38
Norbert Halász, NEKA
24 hlasov
39
Bystrík Stanko, NEKA
24 hlasov
40
Iveta Bakičová, NEKA
21 hlasov
41
Juraj Novota, NEKA
21 hlasov
42
Viera Gbelcová, SNS
18 hlasov
43
Jozef Koricina, NEKA
18 hlasov
44
Zuzana Frišová, DOST
17 hlasov
45
Peter Haščík, NEKA
17 hlasov
46
Elena Kátlovská, NEKA
17 hlasov
47
Vladimír Kozmál, SNS
16 hlasov
48
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
49
Juraj Janček, DOMA DOBRE
13 hlasov
50
Anna Šimončičová, SNS
13 hlasov
51
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
52
Jozef Pobiecký, NEKA
11 hlasov
53
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
9 hlasov
54
Jaroslav Jánoš, NEKA
9 hlasov
55
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
9 hlasov
56
Marcel Behro, NEKA
8 hlasov
57
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
8 hlasov
58
Jakub Mišek, NEKA
8 hlasov
59
Norbert Pavlovič, KSS
8 hlasov
60
Peter Sita, NEKA
8 hlasov
61
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
62
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
63
Peter Bartovič, MOST - HÍD
3 hlasov
64
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasov
65
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
66
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov
67
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
68
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
69
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov