Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
34,13%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
23,95%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,87%
Martin Kusenda NEKA
9,28%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8,08%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,29%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,99%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,10%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,80%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,50%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
52 hlasov
2
Jozef Dvonč, NEKA
49 hlasov
3
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
49 hlasov
4
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
46 hlasov
5
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
39 hlasov
6
Štefan Štefek, NEKA
38 hlasov
7
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
38 hlasov
8
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
9
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
36 hlasov
10
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
33 hlasov
11
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
12
Šimon Kónya, NEKA
32 hlasov
13
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
14
Peter Oremus, NEKA
31 hlasov
15
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
16
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
29 hlasov
17
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
26 hlasov
18
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
25 hlasov
19
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
20
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
21
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
22 hlasov
22
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
23
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
24
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
22 hlasov
25
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
21 hlasov
26
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
27
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
28
Martin Balko, Progresívne Slovensko
20 hlasov
29
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
30
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
31
Peter Andel, Progresívne Slovensko
19 hlasov
32
Marta Rácová, NEKA
19 hlasov
33
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
19 hlasov
34
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
35
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
19 hlasov
36
Ľubomír Moravčík, NEKA
19 hlasov
37
Erik Blaško, NK/NEKA
19 hlasov
38
Štefan Korman, NEKA
18 hlasov
39
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
18 hlasov
40
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
18 hlasov
41
Soňa Ďuríková, NEKA
17 hlasov
42
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
17 hlasov
43
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
44
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
16 hlasov
45
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
16 hlasov
46
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
47
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
48
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
15 hlasov
49
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
50
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
51
Martin Bóri, REPUBLIKA
13 hlasov
52
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
53
Pavol Mada, NEKA
13 hlasov
54
Igor Husár, REPUBLIKA
12 hlasov
55
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
56
Dušan Tóth, NEKA
12 hlasov
57
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
58
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
12 hlasov
59
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
60
Miroslav Gut, NEKA
11 hlasov
61
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
62
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
63
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
64
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
65
Peter Pukan, REPUBLIKA
11 hlasov
66
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
10 hlasov
67
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
68
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
69
Peter Košťál, NEKA
9 hlasov
70
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
71
Milan Chmelár, NEKA
9 hlasov
72
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
9 hlasov
73
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
8 hlasov
74
Ladislav Turba, NEKA
8 hlasov
75
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
76
Peter Paučo, NK/NEKA
8 hlasov
77
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
78
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
79
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
8 hlasov
80
Martin Čepček, ŽIVOT
8 hlasov
81
Martin Skovajsa, NEKA
8 hlasov
82
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
8 hlasov
83
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
8 hlasov
84
Peter Božík, Hnutie ONÁS
7 hlasov
85
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
86
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
87
Juraj Švarc, NEKA
7 hlasov
88
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
89
Lívia Šumichrastová, NEKA
7 hlasov
90
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
91
Jarmila Králová, NEKA
6 hlasov
92
Radoslav Kriváček, NEKA
6 hlasov
93
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
6 hlasov
94
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
6 hlasov
95
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
96
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
6 hlasov
97
Jana Pukanová, REPUBLIKA
6 hlasov
98
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
6 hlasov
99
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
5 hlasov
100
Oľga Paučová, NK/NEKA
5 hlasov
101
Miloš Macho, NK/NEKA
5 hlasov
102
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
4 hlasov
103
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
3 hlasov
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
105
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
106
Darina Zlatošová, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

59,86 %

Historický vývoj

29.10. 2022 59,86 %
04.11. 2017 1. kolo 28,81 %
23.11. 2013 2. kolo 13,09 %
09.11. 2013 1. kolo 20,10 %