Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
87,13%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
12,87%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
76,19%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
12,24%
Peter Oremus NEKA
6,12%
Robert Dick MS
4,76%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,68%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
129 hlasov
2
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
30 hlasov
3
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
28 hlasov
4
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
5
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
27 hlasov
6
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
27 hlasov
7
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
25 hlasov
8
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
24 hlasov
9
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
23 hlasov
10
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
22 hlasov
11
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
12
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
19 hlasov
13
Peter Oremus, NEKA
16 hlasov
14
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
15 hlasov
15
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
16
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
17
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
13 hlasov
18
Ján Kollár, KSS
11 hlasov
19
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
11 hlasov
20
Eva Antošová, SNS
9 hlasov
21
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
22
Ladislav Prešinský, NEKA
9 hlasov
23
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
24
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
7 hlasov
25
Marta Miklošková, KDS
7 hlasov
26
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
27
Andrea Samková, KĽS
6 hlasov
28
Milena Candráková, KSS
6 hlasov
29
Oľga Froncová, SNS
6 hlasov
30
Juraj Gajdoš, SNS
6 hlasov
31
Milan Greguš, SNS
6 hlasov
32
Jaroslav Lopata, KSS
6 hlasov
33
Pavol Otepka, ASV
6 hlasov
34
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
35
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
5 hlasov
36
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
37
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
5 hlasov
38
Miroslav Timko, KSS
4 hlasov
39
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
40
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
41
Milan Chalachan, SMS
4 hlasov
42
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
43
Jozef Šiška, KSS
4 hlasov
44
Ivana Matušková, SMS
4 hlasov
45
Viliam Mokraň, KĽS
3 hlasov
46
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
47
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
48
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
49
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
50
Jozef Čapla, SNS
3 hlasov
51
Jaroslav Lörinčík, KSS
2 hlasov
52
Róbert Balkó, SMK-MKP
2 hlasov
53
Ondrej Ňorba, KSS
2 hlasov
54
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
55
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
56
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
57
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
58
Ivan Habiňák, SNS
2 hlasov
59
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
60
Anna Čagalová, SNS
2 hlasov
61
Stanislav Hamar, SNS
2 hlasov
62
Miloslav Horka, SNS
2 hlasov
63
Vladislav Borík, SOĽ
1 hlasov
64
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
65
Eduard Kolesár, ASV
1 hlasov
66
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
67
Martin Mikuláš, SNS
1 hlasov
68
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
69
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
70
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
1 hlasov
71
Peter Spišiak, NaS - ns
72
Miloslav Slováčik, NaS - ns
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

28,81
%
2017 1. kolo
13,09
%
2013 2. kolo
20,10
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,81%
2013 2. kolo 13,09%
2013 1. kolo 20,10%