Kandidáti na predsedu VÚC

Martin Červenka NEKA
48,82%
Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
33,86%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
7,09%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
3,15%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
2,36%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
2,36%
Roland Hakszer NEKA
1,57%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,79%
Roman Chudý ŽIVOT
Zdenko Rosina NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Zemko, SMER - SD
31 hlasov
2
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
29 hlasov
3
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
24 hlasov
4
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
23 hlasov
5
Maroš Sagan, NEKA
22 hlasov
6
Štefan Krištofík, SMER - SD
21 hlasov
7
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
20 hlasov
8
Ivan Dobrovodský, NEKA
16 hlasov
9
Marián Galbavý, NEKA
15 hlasov
10
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
11
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
14 hlasov
12
Natália Blahová, DS
14 hlasov
13
Žaneta Gogolová, NEKA
14 hlasov
14
Jozef Remenár, REPUBLIKA
14 hlasov
15
Matej Lančarič, NEKA
13 hlasov
16
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
17
Peter Hambálek, SMER - SD
12 hlasov
18
Iveta Bakičová, NEKA
11 hlasov
19
Magdaléna Eliášová, NEKA
10 hlasov
20
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
21
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Lívia Voleková, REPUBLIKA
9 hlasov
23
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
24
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
9 hlasov
25
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
26
Silvia Urmínska, SMER - SD
8 hlasov
27
Viliam Kochajda, SMER - SD
8 hlasov
28
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
7 hlasov
29
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
7 hlasov
30
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
31
Radovan Hynek, REPUBLIKA
7 hlasov
32
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
33
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
7 hlasov
34
Šimon Štefunko, NEKA
7 hlasov
35
Alan Bočkay, NEKA
7 hlasov
36
Martin Ostrovský, SNS
7 hlasov
37
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
38
Marek Neštický, NEKA
7 hlasov
39
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
6 hlasov
40
Martin Ružička, SNS
6 hlasov
41
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
42
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
43
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
44
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
6 hlasov
45
Eva Nemčovská, NEKA
5 hlasov
46
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
4 hlasov
47
Dušan Mikulka, SNS
4 hlasov
48
Stanislav Hric, NEKA
4 hlasov
49
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
4 hlasov
50
Ľubica Horváthová, NEKA
4 hlasov
51
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
4 hlasov
52
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
53
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
54
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
55
Jozef Kozoň, NEKA
3 hlasov
56
Marcel Krajčo, NEKA
3 hlasov
57
Peter Kvasničák, NEKA
3 hlasov
58
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
59
Zdenko Rosina, NK/NEKA
3 hlasov
60
Juraj Horváth, SNS
3 hlasov
61
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
62
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
63
Tibor Pekarčík, NEKA
2 hlasov
64
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
1 hlasov
65
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
1 hlasov
66
Ľuboš Kollár, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

48,50 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,50 %
04.11. 2017 1. kolo 30,18 %
23.11. 2013 2. kolo 28,00 %
09.11. 2013 1. kolo 16,25 %