vyberte rok
Horné Dubovéokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49.46%
Tibor Mikuš NEKA
45.16%
József Berényi SMK
3.23%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1.08%
Márius Novák NP
1.08%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

30,18
%
2017 1. kolo
28
%
2013 2. kolo
16,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,18%
2013 2. kolo 28%
2013 1. kolo 16,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Zemko, SMER-SD
29 hlasov
2
Martin Uhlík, NEKA
28 hlasov
3
Karol Zachar, SMER-SD
26 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
23 hlasov
5
Marek Neštický, NEKA
21 hlasov
6
Ľubomír Antal, SMER-SD
21 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
8
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Štefan Krištofík, SMER-SD
19 hlasov
10
Tibor Pekarčík, NEKA
19 hlasov
11
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
Augustín Hambálek, SMER-SD
15 hlasov
13
Vladimír Púčik, SMER-SD
15 hlasov
14
Peter Sloboda, NEKA
15 hlasov
15
Marián Galbavý, NEKA
14 hlasov
16
Šimon Štefunko, NEKA
12 hlasov
17
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Bystrík Stanko, NEKA
10 hlasov
19
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
20
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
21
Iveta Bakičová, NEKA
9 hlasov
22
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
23
Valburga Lobotková, SMER-SD
9 hlasov
24
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
8 hlasov
25
Juraj Novota, NEKA
8 hlasov
26
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Marta Gubrická, SMER-SD
8 hlasov
28
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Jaroslav Cehlárik, NEKA
8 hlasov
30
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Norbert Halász, NEKA
7 hlasov
32
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
33
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
34
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
35
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
36
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
37
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
38
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Vladimír Kozmál, SNS
5 hlasov
41
Peter Haščík, NEKA
5 hlasov
42
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Marcel Behro, NEKA
5 hlasov
44
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasov
45
Jozef Koricina, NEKA
4 hlasov
46
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
4 hlasov
47
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
48
Rudolf Šulek, NAJ
4 hlasov
49
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasov
50
Elena Kátlovská, NEKA
3 hlasov
51
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
52
Jozef Pobiecký, NEKA
2 hlasov
53
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
54
Zuzana Frišová, DOST
2 hlasov
55
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
56
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasov
57
Peter Sita, NEKA
2 hlasov
58
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
2 hlasov
59
Jakub Mišek, NEKA
2 hlasov
60
Pavol Gabriška, DOST
1 hlasov
61
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
62
Peter Bartovič, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
64
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
65
Norbert Pavlovič, KSS
66
Jozef Klokner, NEKA
67
Juraj Janček, DOMA DOBRE
68
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
69
Marián Semáč, NAJ