Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
40,99%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
21,74%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
11,80%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
6,21%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,59%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,35%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,11%
Martin Kusenda NEKA
2,48%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,48%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,24%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
51 hlasov
2
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
3
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
33 hlasov
4
Jozef Stankovský, NEKA
30 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
28 hlasov
6
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
27 hlasov
7
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
8
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
25 hlasov
9
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
10
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
25 hlasov
11
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
24 hlasov
12
Matúš Hubinský, NEKA
23 hlasov
13
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
14
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
15
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
16
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
15 hlasov
17
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
18
Jaroslav Blina, KSS
14 hlasov
19
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
14 hlasov
20
Peter Kochan, NEKA
13 hlasov
21
Martin Dočkalik, NEKA
13 hlasov
22
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
23
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
11 hlasov
25
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
26
Oľga Hudoková, NK/NEKA
10 hlasov
27
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
28
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
29
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
30
Renáta Kirková, NK/NEKA
9 hlasov
31
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
8 hlasov
32
Ján Mlynár, REPUBLIKA
8 hlasov
33
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
34
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
35
Ľubomíra Švecová, KSS
6 hlasov
36
Miroslav Polner, NK/NEKA
6 hlasov
37
David Gerhát, KSS
6 hlasov
38
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
39
Anton Švec, KSS
5 hlasov
40
Marian Fázik, NK/NEKA
5 hlasov
41
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasov
42
Adam Jamrich, KSS
3 hlasov

Volebná účasť

69,39 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,39 %
04.11. 2017 1. kolo 24,34 %
23.11. 2013 2. kolo 18,87 %
09.11. 2013 1. kolo 19,53 %