Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
59,18%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
14,29%
Ľubomír Žabár NEKA
12,24%
Peter Palko KSS
6,12%
Marián Herdel NEKA
6,12%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
2,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
22 hlasov
2
Tibor Jankovský, SMER - SD
11 hlasov
3
Stanislav Pastva, SMER - SD
8 hlasov
4
Milan Berec, SMER - SD
8 hlasov
5
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
6
Iveta Kováčiková, SMER - SD
7 hlasov
7
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
8
Juraj Ondračka, SMER - SD
6 hlasov
9
Ľubomír Žabár, NEKA
6 hlasov
10
Emil Košút, SMER - SD
6 hlasov
11
Tomáš Vaňo, NEKA
6 hlasov
12
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
13
Miroslav Hlinka, SMER - SD
6 hlasov
14
Valika Meravá, KSS
5 hlasov
15
Vladimír Mojto, NEKA
5 hlasov
16
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
17
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
5 hlasov
18
Michal Križan, NEKA
5 hlasov
19
Eva Červeňanová, NEKA
4 hlasov
20
Peter Hudec, KSS
4 hlasov
21
Jaroslav Ridoško, SNS
4 hlasov
22
Martin Chlapík, SNS
4 hlasov
23
Milan Blaško, SNS
4 hlasov
24
Martin Adamec, NEKA
3 hlasov
25
Juraj Kotleba, SNS
3 hlasov
26
Miloslav Baco, NEKA
3 hlasov
27
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
28
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
29
Martin Dohál, NEKA
3 hlasov
30
Marta Blahová, ĽS-HZDS
3 hlasov
31
Anton Beták, NEKA
3 hlasov
32
Eduard Hartmann, SNS
3 hlasov
33
Daniel Beníček, SMER - SD
3 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
3 hlasov
35
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
36
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
37
Tomáš Bečár, NEKA
2 hlasov
38
Jaroslav Jambor, NEKA
2 hlasov
39
Milan Kebísek, NEKA
2 hlasov
40
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasov
41
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
2 hlasov
42
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
43
Peter Palko, KSS
2 hlasov
44
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
2 hlasov
45
Patrik Burian, NEKA
2 hlasov
46
Martina Beňovičová, NEKA
1 hlasov
47
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlasov
48
Peter Brázda, SNS
1 hlasov
49
Miroslav Zámečník, KSS
1 hlasov
50
Ľubomír Štefánik, NEKA
1 hlasov
51
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
52
Marta Šajbidorová, NEKA
1 hlasov
53
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
1 hlasov
54
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
1 hlasov
55
Lucia Štefancová, NEKA
1 hlasov
56
Ján Kanaba, NEKA
1 hlasov
57
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
58
Ján Hradský, NEKA
1 hlasov
59
Peter Hlucháň, NEKA
1 hlasov
60
Ľubomír Dvorský, NEKA
1 hlasov
61
Alojz Švajda, NEKA
62
Jaroslav Šmíd, NEKA
63
Juraj Štepnička, SNS
64
Pavol Suško, KSS
65
Ondrej Čapák, SNS
66
Leo Kužela, NEKA
67
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
68
Martina Kebísková, NEKA
69
Janka Fabová, Paliho Kapurková
70
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS

Volebná účasť

19,16
%
2017 1. kolo
14,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,16%
2013 1. kolo 14,16%