vyberte rok
Horňanyokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
50.75%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
37.31%
Štefan Škultéty NEKA
4.48%
Petra Hajšelová Sme rodina
2.99%
Ferdinand Vavrík NEKA
2.99%
Nora Pániková SZS
1.49%
Igor Valko NP

Volebná účasť

19,16
%
2017 1. kolo
14,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,16%
2013 1. kolo 14,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kováč, NEKA
20 hlasov
2
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
3
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
4
Peter Mikula, NEKA
15 hlasov
5
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
6
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
7
Marian Hudec, NEKA
12 hlasov
8
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
9
Michal Križan, NEKA
11 hlasov
10
Štefan Škultéty, NEKA
11 hlasov
11
Tomáš Vaňo, NEKA
11 hlasov
12
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Danica Birošová, NEKA
9 hlasov
14
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
15
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
16
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
17
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
19
Alena Bulková, NEKA
8 hlasov
20
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Stanislav Svatik, NEKA
8 hlasov
22
Miloslav Baco, NEKA
8 hlasov
23
Denisa Martinková, NaS - ns
7 hlasov
24
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Lukáš Beták, NEKA
7 hlasov
26
Miroslav Řádek, NEKA
7 hlasov
27
Henrieta Crkoňová, NEKA
7 hlasov
28
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
29
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
30
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
31
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
32
Daniela Felgrová, NEKA
5 hlasov
33
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
34
Martin Hošták, NEKA
4 hlasov
35
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
36
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
37
Ján Krátky, NEKA
3 hlasov
38
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Viera Žilková, NEKA
3 hlasov
40
Ingrid Opatovská, NEKA
3 hlasov
41
Martin Smolka, NEKA
2 hlasov
42
Ľubomír Slávik, NaS - ns
2 hlasov
43
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
44
Dagmar Mikulová, NEKA
2 hlasov
45
Miloš Mičega, NEKA
2 hlasov
46
Ľubomír Horný, NEKA
2 hlasov
47
Rastislav Šepták, NEKA
1 hlasov
48
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
51
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
52
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
53
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
54
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
55
Marek Trsťan, NEKA