Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
62,88%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
13,22%
Ľubomír Žabár NEKA
8,64%
Peter Palko KSS
6,61%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
5,08%
Marián Herdel NEKA
3,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Ondračka, SMER - SD
383 hlasov
2
Alojz Švajda, NEKA
328 hlasov
3
Danica Birošová, NEKA
189 hlasov
4
Ondrej Čapák, SNS
166 hlasov
5
Tibor Jankovský, SMER - SD
113 hlasov
6
Tomáš Vaňo, NEKA
74 hlasov
7
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
49 hlasov
8
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
48 hlasov
9
Jaroslav Ridoško, SNS
43 hlasov
10
Martin Adamec, NEKA
43 hlasov
11
Miroslav Hlinka, SMER - SD
38 hlasov
12
Marta Šajbidorová, NEKA
33 hlasov
13
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
31 hlasov
14
Milan Berec, SMER - SD
31 hlasov
15
Ľubomír Žabár, NEKA
30 hlasov
16
Stanislav Pastva, SMER - SD
29 hlasov
17
Martin Chlapík, SNS
28 hlasov
18
Peter Palko, KSS
27 hlasov
19
Juraj Kotleba, SNS
27 hlasov
20
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
21
Tomáš Bečár, NEKA
24 hlasov
22
Peter Brázda, SNS
24 hlasov
23
Emil Košút, SMER - SD
23 hlasov
24
Ľubomír Dvorský, NEKA
22 hlasov
25
Ján Kanaba, NEKA
22 hlasov
26
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
27
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
28
Eduard Hartmann, SNS
21 hlasov
29
Eva Červeňanová, NEKA
20 hlasov
30
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
19 hlasov
31
Daniel Beníček, SMER - SD
19 hlasov
32
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
18 hlasov
33
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
18 hlasov
34
Miroslav Kopčan, NEKA
18 hlasov
35
Vladimír Mojto, NEKA
17 hlasov
36
Jaroslav Jambor, NEKA
16 hlasov
37
Leo Kužela, NEKA
16 hlasov
38
Ľubomír Štefánik, NEKA
16 hlasov
39
Lucia Štefancová, NEKA
16 hlasov
40
Milan Kebísek, NEKA
15 hlasov
41
Miloslav Baco, NEKA
14 hlasov
42
Martin Barčák, NEKA
14 hlasov
43
Patrik Burian, NEKA
14 hlasov
44
Jozef Hrdlička, KSS
13 hlasov
45
Milan Blaško, SNS
13 hlasov
46
Lenka Ďurechová, KSS
13 hlasov
47
Ján Hradský, NEKA
13 hlasov
48
Peter Hlucháň, NEKA
12 hlasov
49
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
12 hlasov
50
Anton Beták, NEKA
12 hlasov
51
Peter Hudec, KSS
11 hlasov
52
Marta Blahová, ĽS-HZDS
11 hlasov
53
Miroslav Zámečník, KSS
10 hlasov
54
Martin Dohál, NEKA
10 hlasov
55
Janka Fabová, Paliho Kapurková
10 hlasov
56
Martina Kebísková, NEKA
9 hlasov
57
Iveta Kováčiková, SMER - SD
9 hlasov
58
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
8 hlasov
59
Michal Križan, NEKA
8 hlasov
60
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
8 hlasov
61
Václav Vacula, 99%
7 hlasov
62
Iveta Šipošová, KSS
7 hlasov
63
Ľubomír Tunega, NEKA
7 hlasov
64
Juraj Štepnička, SNS
7 hlasov
65
Martina Beňovičová, NEKA
6 hlasov
66
Valika Meravá, KSS
5 hlasov
67
Jaroslav Šmíd, NEKA
5 hlasov
68
Pavol Suško, KSS
4 hlasov
69
Dušan Štrauss, NaS - ns
3 hlasov
70
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
3 hlasov

Volebná účasť

22,99
%
2017 1. kolo
23,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,99%
2013 1. kolo 23,04%