Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
55,17%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
44,83%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
46,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
20,74%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
16,30%
Karol Konárik SNS
6,67%
Ondrej Binder NEKA
6,67%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,48%
Jaroslav Sekerka KSS
0,74%
Jozef Sásik SĽS
0,74%
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
2
Karol Konárik, SNS
32 hlasov
3
Peter Gogola, NEKA
29 hlasov
4
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
29 hlasov
5
Ľubomír Motyčka, NEKA
28 hlasov
6
Ľubomír Šesták, NEKA
26 hlasov
7
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
22 hlasov
8
Iveta Majerová, NEKA
21 hlasov
9
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
20 hlasov
10
Jaroslav Maslen, NEKA
19 hlasov
11
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
18 hlasov
12
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
13
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
17 hlasov
14
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
17 hlasov
15
Jozef Smekal, NEKA
16 hlasov
16
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
16 hlasov
17
Ján Chladný, KDS
14 hlasov
18
Jaroslav Kuracina, NEKA
14 hlasov
19
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
20
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
13 hlasov
21
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
13 hlasov
22
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
23
Janka Slaná, NEKA
11 hlasov
24
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
25
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
26
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
27
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
28
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
8 hlasov
29
Peter Majerský, KSS
8 hlasov
30
Miloš Horný, SMS
7 hlasov
31
Ivan Kostúr, KSS
7 hlasov
32
Vladimír Sklenka, NEKA
7 hlasov
33
Branislav Slaný, NEKA
7 hlasov
34
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
35
Pavol Svetlík, SNS
6 hlasov
36
Jozef Sásik, SĽS
6 hlasov
37
Martin Baník, KDS
6 hlasov
38
Daniela Baranová, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Janka Slobodníková, SĽS
5 hlasov
40
Dana Hríbiková, OKS
5 hlasov
41
Peter Rusnák, NEKA
5 hlasov
42
Michal Rusko, NEKA
5 hlasov
43
Igor Donoval, ASV
5 hlasov
44
Róbert Huran, NEKA
3 hlasov
45
Teodor Bindas, SMS
3 hlasov
46
Roman Štrba, SĽS
3 hlasov
47
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
48
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
49
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
50
Augustín Richtárech, OKS
2 hlasov
51
Ľubomír Piterka, NEKA
2 hlasov
52
Juraj Remšík, SMS
1 hlasov
53
Zdena Bienska, SĽS
1 hlasov
54
Svetozár Tomič, SMS
1 hlasov
55
Lukáš Ginič, SMS
1 hlasov
56
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
57
Karol Jadáš, KDS
1 hlasov
58
Vladimír Rosinský, SĽS
1 hlasov
59
Simon Barth, SMS
1 hlasov
60
Jaroslava Miklóšová, SMS
1 hlasov
61
Ján Jambrich, SĽS
62
Andrej Sliacky, SMS

Volebná účasť

61,73
%
2017 1. kolo
37,13
%
2013 2. kolo
28,96
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 61,73%
2013 2. kolo 37,13%
2013 1. kolo 28,96%