vyberte rok
Horná Krupáokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50.56%
Tibor Mikuš NEKA
44.94%
Márius Novák NP
3.37%
Konrád Rigó Most-Híd
1.12%
József Berényi SMK
Jaroslav Cehlárik NEKA

Volebná účasť

21,51
%
2017 1. kolo
25,72
%
2013 2. kolo
15,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,51%
2013 2. kolo 25,72%
2013 1. kolo 15,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
2
Karol Zachar, SMER-SD
20 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
4
Augustín Hambálek, SMER-SD
17 hlasov
5
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
6
Tibor Pekarčík, NEKA
16 hlasov
7
Vladimír Púčik, SMER-SD
16 hlasov
8
Július Zemko, SMER-SD
15 hlasov
9
Marián Galbavý, NEKA
15 hlasov
10
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Matej Lančarič, NEKA
14 hlasov
12
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
13
Štefan Krištofík, SMER-SD
13 hlasov
14
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
15
Ľubomír Antal, SMER-SD
13 hlasov
16
Peter Chmela, NEKA
12 hlasov
17
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Bystrík Stanko, NEKA
11 hlasov
20
Marek Neštický, NEKA
11 hlasov
21
Marta Gubrická, SMER-SD
11 hlasov
22
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
23
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
24
Jaroslav Cehlárik, NEKA
10 hlasov
25
Jozef Pobiecký, NEKA
10 hlasov
26
Martin Uhlík, NEKA
10 hlasov
27
Jaroslav Jánoš, NEKA
9 hlasov
28
Iveta Bakičová, NEKA
9 hlasov
29
Valburga Lobotková, SMER-SD
8 hlasov
30
Jozef Klokner, NEKA
8 hlasov
31
Peter Sloboda, NEKA
8 hlasov
32
Elena Kátlovská, NEKA
8 hlasov
33
Zuzana Frišová, DOST
8 hlasov
34
Šimon Štefunko, NEKA
8 hlasov
35
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
36
Peter Haščík, NEKA
7 hlasov
37
Viera Gbelcová, SNS
7 hlasov
38
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
39
Jozef Koricina, NEKA
5 hlasov
40
Juraj Janček, DOMA DOBRE
5 hlasov
41
Vladimír Kozmál, SNS
5 hlasov
42
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Marcel Behro, NEKA
4 hlasov
44
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Jakub Mišek, NEKA
4 hlasov
46
Pavol Gabriška, DOST
4 hlasov
47
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
4 hlasov
48
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
50
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Anna Šimončičová, SNS
3 hlasov
52
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
53
Peter Sita, NEKA
3 hlasov
54
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
55
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
56
Peter Bartovič, MOST - HÍD
3 hlasov
57
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
58
Norbert Halász, NEKA
2 hlasov
59
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
2 hlasov
60
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov
61
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
62
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
63
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
64
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
65
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
66
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
67
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
68
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
69
Juraj Novota, NEKA
1 hlasov