Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
24,14%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
20,54%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
20,00%
Renáta Kolenčíková NEKA
7,57%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6,31%
Martin Kusenda NEKA
5,95%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4,68%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
4,32%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,60%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,70%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Lenický, SMER - SD, SNS
311 hlasov
2
Róbert Andráši, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
138 hlasov
3
Peter Hlavatý, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
104 hlasov
4
Marek Mrázik, SMER - SD, SNS
100 hlasov
5
Danica Lehocká, SMER - SD, SNS
91 hlasov
6
Petronela Vižďáková, SMER - SD, SNS
66 hlasov
7
Peter Goldberger, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
8
Radovan Tóth, REPUBLIKA
62 hlasov
9
Oliver Berecz, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
61 hlasov
10
Gabriela Braníková, NEKA
60 hlasov
11
Tomáš Benkovič, NEKA
55 hlasov
12
Jozef Matiaško, Slovenský PATRIOT
52 hlasov
13
Ildikó Agócs Kőrösi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
46 hlasov
14
Zsolt Baranyay, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
43 hlasov
15
Eliška Vargová, NEKA
43 hlasov
16
Peter Kiss, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
17
Ján Tóth, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
18
Igor Valent, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
19
Margaréta Zozuľáková, NEKA
35 hlasov
20
Gabriela Lacková, NEKA
30 hlasov
21
Peter Szalay, NEKA
24 hlasov
22
Pavol Tóth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
24 hlasov
23
Róbert Tölgyesi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
23 hlasov
24
Samuel Zemko, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
25
Štefan Jancsó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
26
Dana Janebová, NK/NEKA
12 hlasov
27
Zsolt Pástor, Socialisti.sk
6 hlasov
28
Miroslav Maruniak, NK/NEKA
5 hlasov
29
Tichomír Szolárd, Magyar Fórum - Maďarské fórum
1 hlasov

Volebná účasť

40,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,29 %
04.11. 2017 1. kolo 16,48 %
23.11. 2013 2. kolo 7,01 %
09.11. 2013 1. kolo 9,13 %